Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł jako pierwszy?

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 12" wreszcie wystartował, a uczestnicy zaprezentowali na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Jeden z nich musiał już niestety pożegnać się z programem. Kto poradził sobie najlepiej?

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 12" wreszcie wystartował, a uczestnicy zaprezentowali na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Jeden z nich musiał już niestety pożegnać się z programem. Kto poradził sobie najlepiej?
/Polsat /Polsat

Po trzech sezonach, w których występy gwiazd były oceniane przez troje jurorów, do grona sędziowskiego dołączył czwarty członek. Stał się nim piosenkarz Andrzej Piaseczny Piasek. Oceny wystawiać będą także: wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim Iwona Pavlović, tancerz i trener Michał Malitowski, a także aktor Andrzej Grabowski.

Powiększono także grono prowadzących, do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza dołączyła Izabela Janachowska. Kulisy "Tańca z gwiazdami" poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski. 

Reklama

Do walki o zwycięstwo w progamie stanęli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Juras i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Denis Urubko i Janja Lesar, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radek Liszewski i Lenka Klimentowa, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, a także Kajra i Rafał Maserak. 

Najnowszy gwiazdorski skład XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" popisał się nabytymi przez ostatnie tygodnie spektakularnymi umiejętnościami tanecznymi. Zobaczyliśmy m.in. ognistą sambę, skoczną cha chę i dostojnego walca.

Co wydarzyło się w pierwszym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Jako pierwsi zaprezentowali się Juras i Wiktoria. "Dawno się nie stresowałem tak, jak w tej chwili" - wyjawił popularny komentator w programie "Ninja Warrior Polska". A jak podobało się jurorom? Iwona Pavlović pochwaliła "równoległość stóp" Jurasa. "Ninją tańca może nie zostaniesz, ale jest w tobie moc!" - zauważyła z uznaniem.

Iza Małysz rozwinęła skrzydła prowadzona przez Stefano Terrazzino. "Orłem teraz jesteś ty" - powiedział Andrzej Grabowski. Mniej łaskawy dla pary był Michał Malitowski. "Widzę dużo dziur. Brakuje "uwspólnienia" - ocenił.

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz pokazali, na co ich stać! "Dałem z siebie wszystko" - podsumował swój występ aktor serialu "Gliniarze". Iwona Pavlović doceniła starania Piotra. "Ręce dyndają, ale zrób coś z nimi i będzie okej!" - podpowiedziała. Andrzej "Piasek" Piaseczny dodał: "Pan tańczy do sześcianu!"

Kajra i Rafał Maserak zakręcili parkietem w rytm hitu "Miłość w Zakopanem". W choreografii pojawił się także Sławomir w stroju... niedźwiedzia. "Kajra, ulżyło mi. Tańczysz lepiej niż Sławomir!" - zauważył Michał Malitowski.

Fit Oldboy, najstarszy uczestnik show, poprowadzony w tańcu przez Paulinę Biernat, bawił się na parkiecie doskonale. Niestety jurorzy nie byli łaskawi. "To nie była cha cha, to było 'tupu tupu'" - skomentowała Iwona Pavlović. "Ta cha cha nie była sexy" - dodał Michał Malitowski.

Ognista para Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pokazali się w wersji "standardowej" i "ugrzecznionej". I jak im poszło? "Schowałaś się trochę w ramionach Jacka" - zauważyła Iwona Pavlović.

Radek Liszewski i Lenka Klimentova rozbroili publiczność energetycznym tańcem. "Bardzo fajne było to, że to było twoje" - powiedział Michał Malitowski. A jeszcze więcej emocji wywołało... pojawienie się na parkiecie Janka Klimenta w towarzystwie ukochanych psów Państwa Klimentów!

Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski rozgrzali parkiet show Polsatu ognistą sambą. Kinga okazała się pojętą uczennicą. Pochwały zebrał także jej partner. "Jesteś świetnym nauczycielem. Doskonale przygotowałeś Kingę do występu" - podsumował debiutującego w programie tancerza Andrzej Grabowski.

Denis Urubko i Janja Lesar wprowadzili widzów w słowiański klimat. Denis, będący z wykształcenia aktorem, pokazał się z zupełnie nowej strony. "Jest pan superhero, a jeśli były tu jakieś niedociągnięcia, to pewnie było to zgodnie z planem"- stwierdził Andrzej Piaseczny. "Trochę więcej pewności siebie!" - zaapelował Michał Malitowski.

Występ Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza był przysłowiową wisienką na torcie. "Oliwio, masz talent taneczny" -  powiedziała Iwona Pavlović. "Mam do tej dziewczyny ogromną atencję" - zaznaczył Andrzej Piaseczny. W programie dowiedzieliśmy się, że gdyby nie zgoda taty Oliwii, Jarka Bieniuka, Oliwia nie pojawiła by się w show. "To była nagroda dla córki za wyniki w nauce" - wyjawił Jarek Bieniuk.

"Taniec z gwiazdami 12" Kto odpadł w pierwszym odcinku?

Niestety już w pierwszym odcinku musieliśmy pożegnać się z jedną z dziesięciu par, walczących o Kryształową Kulę. Z programu odeszli himalaista Denis Urubko oraz Janja Lesar.

Już 6 września ponownie spotkamy się z parami, by zobaczyć ich zmagania w kolejnym odcinku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Polsat | Denis Urubko
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy