Taniec z Gwiazdami - jesień 2020
Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Lipka w parze z Maserakiem

Sylwia Lipka i Rafał Maserak to druga oficjalnie potwierdzona przez Polsat para, która zatańczy w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

"Z tą parą na pewno nie będzie nudno i nie będzie lipy" - napisali na Instagramie twórcy programu. Fani już nadali swoim ulubieńcom ksywkę "mapka" - od połączenia nazwisk Maserak i Lipka.

Sylwia Lipka to 23-letnia youtuberka, której profil na Instagramie śledzi prawie 900 tysięcy osób. Popularność zdobyła dzięki piosenkom, które publikuje na swoim kanale w YouTube. Pierwszy debiutancki singiel "Masz to coś" wydała w wieku 19 lat, a kilka miesięcy później zaprezentowała swój pierwszy album "Szklany sen". Ostatnio pojawiła się w głównej roli w filmie "#Jestem M. Misfit".

Reklama

Rafał Maserak jest weteranem "Tańca z gwiazdami" - pojawia się w tym show od 2005 roku. W czasie, gdy program był nadawany w TVN po wygraną sięgnął dwa razy (z Anną Muchą i Julią Kamińską). Wystąpił też we wszystkich dotychczasowych edycjach emitowanego przez Polsat show "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Trzykrotnie docierał do finału, ale ani razu nie udało mu się wygrać.

Pierwsza oficjalnie potwierdzona przez Polsat para taneczna tej edycji to Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, czyli zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy