Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

Reklama

Anna Karwan: "Taniec z Gwiazdami" spowodował, że gdzieniegdzie się zaokrągliłam

- "Taniec z Gwiazdami" spowodował u mnie przybranie na wadze i gdzieniegdzie się zaokrągliłam. Dzięki temu czuję się ładniejsza - mówi Anna Karwan. Program z powodu pandemii koronawirusa został jednak zawieszony do września.

- "Taniec z Gwiazdami" spowodował u mnie przybranie na wadze i gdzieniegdzie się zaokrągliłam. Dzięki temu czuję się ładniejsza - mówi Anna Karwan. Program z powodu pandemii koronawirusa został jednak zawieszony do września.
Anna Karwan i Jan Kliment w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami 11" /AKPA

Wokalistka tłumaczy, że udział w tanecznym show jest dla niej sporym wyzwaniem, ponieważ nigdy dotąd nie uczyła się tańca towarzyskiego. Wierzy jednak, że treningi pod czujnym okiem Jana Klimenta przyczynią się do szybkiego rozwoju jej umiejętności.

Annie Karwan podczas pierwszego odcinka udało się zdobyć bardzo dobre noty i zająć wysokie miejsce w ogólnej klasyfikacji. Pochwaliła ją nawet znana z drobiazgowości Iwona Pavlović. Anna Karwan nie osiadła jednak na laurach. Wokalistka tłumaczy, że chociaż bardzo się stara, nie wszystko jej się udaje.

Reklama

- Mam trudność z zapamiętywaniem choreografii. Na parkiecie wszystko dzieje się bardzo szybko. Janek żartuje, że jestem jak Dory, postać z bajki "Gdzie jest Nemo", która bardzo szybko zapominała kroków - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Anna Karwan.

Wokalistka przyznaje, że bardzo dobrze współpracuje jej się z partnerem tanecznym - Janem Klimentem. Ma nadzieję, że nauczyciel będzie kiedyś dumny z jej postępów. Dzięki jego wsparciu i pomocy Anna Karwan pokonuje wewnętrzne bariery i psychiczne ograniczenia.  

- Gdy występuję na scenie jako wokalistka, myślę o ludziach, zespole i całym wizualnym aspekcie przedstawienia. Janek podczas prób tanecznych powiedział mi, żebym patrzyła tylko na niego. Jestem w szoku, jak bardzo zawęża się wtedy moja perspektywa - tłumaczy.

Codzienne treningi sprawiają, że gwiazdy biorące udział w tanecznym show Polsatu często chwalą się utratą wagi. Anna Karwan już przed "Tańcem z gwiazdami" mogła cieszyć się zgrabną sylwetką. Wyznaje, że próby pozytywnie wpływają na jej kondycję fizyczną. Ciało poddane intensywnemu wysiłkowi nabiera masy mięśniowej, a to bardzo podoba się wokalistce.

- Może nie widać tego po mojej posturze, ale podczas trwania programu gdzieniegdzie się zaokrąglam. To, co się dzieje z moją figurą, jest pięknym zjawiskiem. Zmiany sprawiły, że czuję się ładniejsza. Bardzo chcę rozkwitnąć na wiosnę - dodaje.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karwan | Taniec z Gwiazdami 11

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy