Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości": Gerard oświadczył się Iwonie!

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości", są już zaręczeni! Gerard oświadczył się Iwonie 10 lipca, w dniu swoich 80. urodzin.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości", są już zaręczeni! Gerard oświadczył się Iwonie 10 lipca, w dniu swoich 80. urodzin.
"Sanatorium miłości": Gerard oświadcza się Iwonie /materiały prasowe

Iwona Mazurkiewicz była najmłodszą uczestniczką drugiej edycji "Sanatorium miłości", o której względy rywalizowało kilku kuracjuszy. Gerard Makosz to z kolei najstarszy kuracjusz w tym gronie. Kto by pomyślał, że to właśnie tę parę połączy gorące uczucie?

Iwona przyznała, że na początku Gerard wcale nie robił na niej dużego wrażenia, ale wszystko zaczęło się zmieniać po ich rozmowie.

"Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że jestem zakochana. Jestem szczęśliwą, spełnioną kobietą. To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie. Bardzo się cieszę, że już nie budzę się sama" - Iwona mówiła w sierpniu 2020. "Dostałem prezent od życia - Iwonkę" - dodawał Gerard.

Reklama

Teraz para postanowiła zrobić kolejny krok. Gerard oświadczył się Iwonie 10 lipca, w dniu swoich 80. urodzin. Seniorka oczywiście oświadczyny przyjęła.

Na hucznie zorganizowanych 80. urodzinach Gerarda nie zabrakło bohaterów drugiej edycji "Sanatorium miłości". Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć również Martę Manowską, gospodynię produkcji TVP.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz zdecydowali, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Do tej pory żyli na dwa domy. Część tygodnia spędzali pod lasem w Radomsku u Iwony, a część w willi z basenem w Zabrzu u Gerarda. Czy po ślubie zdecydują się na to, aby zamieszkać wspólnie w jednym domu?

Para zasłynęła w "Sanatorium miłości" świetną formą fizyczną. Już w czasie realizacji programu Iwona przekonywała Gerarda do porannej serii ćwiczeń. Starszy o 20 lat senior od początku imponował jej tym, że zaczyna dzień od pływania, kocha nurkować, a zimą w zasadzie nie schodzi ze stoku narciarskiego.

Iwona i Gerard postanowili zarażać swoją aktywnością w sieci. Założyli na Facebooku profil "Emeryci NIEemeryci". Kilka razy w tygodniu wrzucają filmiki z ćwiczeniami solo i w duecie i zachęcają seniorów do aktywności.

To nie pierwsze zaręczyny w "Sanatorium miłości".

Adam Siewierski, bohater drugiej edycji "Sanatorium miłości", najpierw zaręczył się, a potem wziął ślub. Wybranką jego serca została pięć lat młodsza Marta, która napisała do seniora na Facebooku.

Para pobrała się 5 czerwca 2021 roku. Zdjęcie ze ślubu Adama i Marty na swym Instagramie zamieściła Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy