Sanatorium miłości

Reklama

Pogrzeb Władysława z "Sanatorium miłości". To zdjęcie nie wszystkim się spodobało

Kilka dni temu odbył się pogrzeb Władysława Szustorowskiego z trzeciej edycji programu: "Sanatorium miłości". W ceremonii uczestniczyli koleżanki i koledzy z "SM", a na internetowym profilu jednej z kuracjuszek - Haliny - pojawiła się fotografująca dokumentująca ich obecność. W komentarzach szybko rozgorzała dyskusja...

Władysław Szustorowski z 3. edycji "Sanatorium miłości" nie żyje - taka informacja pojawiła się w mediach na początku kwietnia.

"Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach... Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia" - przyznała produkcja programu.

Reklama

Kilka dni temu odbył się pogrzeb Władysława, w którym uczestniczyli również jego koledzy i koleżanki z "SM": Halina, Anna, Zbigniew, Andrzej, Jadwiga, Janina oraz Krystyna. Zdjęcie z ostatniego pożegnania Szustorowskiego znalazło się w internetowej galerii fotografii Haliny. Szybko okazało się jednak, że nie wszystkim spodobała się taka forma uczczenia pamięci Władysława, a - ściślej mówiąc - udokumentowanie  tej chwili oraz dzielenie się podobnymi fotografiami w mediach społecznościowych.

Pod wspomnianą fotografią na Facebooku Haliny rozgorzała dyskusja na temat publikacji podobnych zdjęć. "Nie ma to jak robić szpan na pogrzebie"; Wstyd tak się afiszować przy zwłokach" - pisali niektórzy internauci.

Z drugiej strony nie zabrakło słów broniących takiego zachowania Haliny - inni użytkownicy sieci stwierdzili bowiem, że uczestniczka "Sanatorium miłości" z pewnością nie miała złych intencji, publikując wspomniany kadr. "Towarzyszyć w ostatniej drodze śp. Władysława to piękny gest koleżanek i kolegów. Te zdjęcia to będzie trwały ślad w Waszej pamięci i sercach"; "Tak sobie myślę, że Pani Halinka nie miała złych intencji, udostępniając zdjęcie"; "Wszystkim jest przykro z powodu Pana Władzia. W takich sytuacjach trzeba być wyrozumiałym dla wszystkich i nie oceniać! Każdy jest inny i reaguje inaczej!".

Władysław Szustorowski zmarł 9 kwietnia w wieku 73 lat. Przyczyna jego śmierci nie została ujawniona.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy