"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony": Wielkie życiowe zmiany u Adriana i Ilony

Adrian i Ilona to para, która odnalazła miłość w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O tym, że ich związek ma się bardzo dobrze, świadczyć mogą publikowane przez nich kadry, na których nie brak romantycznych gestów. Niedawno w ich życiu zaszła wielka zmiana. Co się stało?

Adrian i Ilona to para, która odnalazła miłość w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O tym, że ich związek ma się bardzo dobrze, świadczyć mogą publikowane przez nich kadry, na których nie brak romantycznych gestów. Niedawno w ich życiu zaszła wielka zmiana. Co się stało?
"Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian wyglądają na bardzo szczęśliwych (screen z pierwszego odcinka siódmej edycji produkcji TVP) /materiały prasowe

Adrian i Ilona stali się niemal nierozłączni i chociaż mężczyzna nie tak często dzieli się informacjami ze swojego prywatnego życia w sieci, to wiele wyczytać można z instagramowego profilu jego ukochanej.

Ilona od czasu do czasu publikuje romantyczne kadry, jednocześnie zapewniając, iż ich związek ma się dobrze. Para postanowiła dać sobie szansę, a ostatnio ich relacja nabrała rozpędu. Okazuje się, że para zamieszkała razem!

Ekipa filmowa odwiedziła Adriana i Ilonę, żeby pokazać widzom, jak teraz wygląda ich życie. Czego dowiedzieliśmy się z tych kilku scen?

Reklama

"Na pewno był bardzo szybki ten cały rok. Spotykaliśmy się w miarę regularnie. Najdłuższa przerwa, że się nie widzieliśmy, to były dwa tygodnie" - opowiadał Adrian na początku pierwszego odcinka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony".

"Jeździliśmy do siebie. Adrian do mnie na kilka dni, ja do niego na weekendy i bardzo nas to zmęczyło. Dlatego zdecydowaliśmy razem, żeby zamieszkać ze sobą. Przenieśliśmy się tutaj niedaleko Adriana, do Małopolski" - wyznała Ilona.

"Udało nam się wynająć gospodarstwo i otworzyliśmy stajnię. Uczymy się nawzajem. Ilona mnie, jak pracować przy koniach, a ja ją wdrażam w świat kwiatów" - dodał Adrian.

"Bałam się, ale warto ryzykować. To, co się teraz dzieje, to jest spełnienie moich marzeń" - przyznała Ilona. "Jestem szczęśliwy" - oświadczył Adrian. Kiedy więc ślub? Tego sympatyczna para jeszcze nie zdradziła.

Przypomnijmy, że Adrian i Ilona to para, która poznała się na planie szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik spośród trzech kandydatek, które gościł na swym gospodarstwie, wybrał właśnie Ilonę. Decyzja Adriana spotkała się z bardzo pozytywną reakcją fanów programu, którzy pozostawili w sieci mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Taką miłość widać w was. Aż przyjemnie się patrzy. Powodzenia", "Miło się patrzy na Wasze szczęście", "Super para. Wydawało mi się, że źle wybrałeś, ale teraz widzę, że to super decyzja. Życzę wam powodzenia", "Cieszę się waszym szczęściem, od początku wam kibicowałam" - możemy przeczytać pod zdjęciami szczęśliwej pary.

Tymczasem rozpoczęła się siódma edycja produkcji TVP. Tym razem wśród bohaterów jest jedna kobieta i czterech mężczyzn. W drugim odcinku widzowie dowiedzą się, które listy zrobiły największe wrażenie na uczestnikach i kogo zaproszą na spotkania twarzą w twarz.

Najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony 7" już w najbliższą niedzielę, 20 września, w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy