"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony 7": Wśród uczestników będzie kobieta?

Na nieco ponad dwa tygodnie przed emisją pierwszego odcinka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w mediach pojawiły się pierwsze informacje dotyczące głównych bohaterów. Wśród nich ma się pojawić kobieta.

Na pierwszy odcinek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" wiele osób czeka z niecierpliwością; już wiadomo, że pierwsza odsłona show z Martą Manowską w roli prowadzącej zostanie wyemitowana w niedzielę 13 września o godz. 21.15 na antenie TVP1.

Do tej pory wydawać by się mogło, że bohaterów siódmego sezonu poznamy dopiero oglądając premierowy odcinek, jednak teraz w mediach pojawiły się pierwsze przecieki! Jak ustalił portal Plejada.pl, w nadchodzącej odsłonie "Rolnika..." do walki o miłość stanie czterech rolników i jedna rolniczka.

Reklama

Dawid to 29-latek prowadzący gospodarstwo wraz z rodzicami. Pasjonuje się nowinkami technologicznymi i jest naczelnikiem lokalnej OSP. "Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył, był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie" - brzmi fragment jego "wizytówki".

Magdalena ma 26 lat i razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo w Wielkopolsce. Jej pasją jest kosmetologia, a sama w wolnym czasie pracuje dodatkowo jako stylistka rzęs i paznokci. Lubi spędzać czas ze znajomymi i nie określa się typem "domatorki". "Choć ma za sobą nieudane małżeństwo, to głęboko wierzy, że dzięki programowi w jej życiu pojawi się dobry i wartościowy człowiek (najchętniej brunet w jej wieku, lub trochę starszy), z którym mogłaby stworzyć rodzinę od podstaw. Bierze jednak pod uwagę również związek z mężczyzną mającym już dzieci. Ceni prawdomówność, pracowitość, wierność, empatię i szacunek do kobiet" - tak została przedstawiona przez produkcje programu.

Józef to 66-letni wdowiec, który z rolnictwem połączył swoje życie, będąc na emeryturze. Jest właścicielem sadu, w którym sam szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. "16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości" - opis na instagramowym profilu show TVP przybliża sylwetkę kolejnego uczestnika.

Maciej ma 31 lat, a w ostatnim czasie kończył doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Gospodarstwo prowadzi wspólnie ze swoim ojcem, a w wolnych chwilach uczestniczy też w... rajdach off-road. Ceni także aktywny tryb życia i - jak przyznaje - świetnie gotuje. "Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje (...). Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie" - czytamy w opisie kolejnego rolnika.

Stawkę uczestników 7. edycji "Rolnik szuka żony" uzupełni 38-letni Paweł, który jest hodowca krów szkockich. Interesuje się sportem, a na swoim koncie ma udział w programie: "Wyspa przetrwania". Za swoje mocne strony uważa: ambicję, konsekwencję w dążeniu do celu i docenianie wszystkiego, co ma. "Paweł twierdzi, że jest introwertykiem, ale ma wielu dobrych znajomych i stara się pielęgnować te relacje (...). Planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę (a także mieć trójkę dzieci)" - czytamy w oficjalnym opisie na stronie programu.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy