"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Internauci zszokowani ostrą kłótnią Seweryna i Marleny! Burza w sieci!

Nie milkną emocje po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony". Widzowie TVP byli w niedzielę, 17 listopada, świadkami karczemnej awantury pomiędzy Marleną i Sewerynem. W internecie pojawia się mnóstwo komentarzy na temat zachowania bohaterów produkcji TVP.

Nie milkną emocje po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony". Widzowie TVP byli w niedzielę, 17 listopada, świadkami karczemnej awantury pomiędzy Marleną i Sewerynem. W internecie pojawia się mnóstwo komentarzy na temat zachowania bohaterów produkcji TVP.
Marta Manowska, Seweryn i Marlena: Nic nie zapowiadało tak dramatycznego finału, fot. P. Matey /TVP /materiały prasowe

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku, pod postem o burzliwej rozmowie Marleny z Sewerynem, jest już ponad 4 tysiące komentarzy i wciąż ich przybywa!

Co sprowokowało internautów do tej reakcji?

Przypomnijmy, że rozmowa pomiędzy parą przebiegła bardzo burzliwie. Padły mocne, również wulgarne słowa!

"To wszystko było za szybko jak na pięciodniową znajomość" - przyznał Seweryn, siedząc w samochodzie i jadąc do Marleny. Rolnik wyznał, że dziewczyna chciała się do niego jak najszybciej wprowadzić, namawiała, żeby przez telefon rozmawiał z jej mamą oraz siostrą i powiedziała, że go kocha.

Reklama

Marlena zarzuciła Sewerynowi, że kłamie, jest oszustem i chciał się nią zabawić. Powiedziała również, że nie podoba jej się to, że nie był w stosunku do niej szczery oraz że... za dużo pije.

"To słowo przeciw słowu. Ty też piłaś" - ripostował rolnik i zarzucił jej... stalking. "Wykasowałem wszystkie komentarze, wystraszyłem się" - mówił.

Para rozstała się w bardzo nieprzyjemny sposób. Rozmowa całkowicie wymknęła się spod kontroli. "Miałam różnych dupków, ale nigdy takiego ch**a jak ty" - podły mocne słowa z ust Marleny. "A ja takiej k***y" - oświadczył ze złością Seweryn.

Jak się okazuje, użytkownicy sieci są podzieleni w opiniach. Jedni biorą stronę zranionej Marleny, a drudzy usprawiedliwiają zachowanie Seweryna.

Oto niektóre z tysięcy komentarzy!
(pisownia oryginalna)

"Seweryn święty nie jest, ale to Marlena ma delikatnie mówiąc psychopatyczną osobowość. Wyraźnie go osaczyła, a on zwyczajnie się przestraszył. Teraz drama na pół Polski. Brawa dla montażysty, świetnie wychwycił jak oboje sobie zaprzeczają i gubią się w kłamstwach".

"Seweryn niezły cwaniaczek. Na początku nie znosiłam Marleny, ale teraz to mi jej szkoda. Naprawdę hejtujecie 22 letnią dziewczynę która się zakochała i po alko wyznała mu miłość?? A skąd wiecie co on jej pisał? Zamydlał oczy od samego początku, dawał nadzieję, całował na boku. Brak słów".

"Już raz skłamał w programie, kazał też Marlenie kłamać, więc stracił zaufanie, sam nie wie czego chce... Dziewczyna młoda, zauroczona więc czemu miała się nie angażować".

"To, że Marlena jest niedojrzała, wiedziałam od pierwszego odcinka, ale po dzisiejszym odcinku mam wrażenie, że z nią jest jakiś grubszy problem".

"Mnie się wydaje, że ona za bardzo pewna siebie była i już miała całkowity plan na życie po kilku dniach. A on się tego wystraszy".

"Przykro było to oglądać,mogli sobie darować takie kłótnie przed kamerą".

"Za szybko na zmiany po 5-ciu dniach??? A przecież sam powiedział ze znali się wcześniej??? Oszust jakich mało, Dianie też kłamał, ale dziewczyna umiała odejść z klasa".

Jak widać program "Rolnik szuka żony" dostarcza widzom sporo wrażeń. Emocjonująco będzie z pewnością także podczas finału show, w którym Marlena i Seweryn spotkają się ponownie - tym razem w obecności prowadzącej Marty Manowskiej. Seweryn na zdjęciach wygląda na zadowolonego, Marlena ukrywa się za różą...

Czy byli partnerzy będą w stanie spokojnie porozmawiać? Czy wyjaśnią sobie wszelkie nieporozumienia? Przekonamy się o tym już za kilka tygodni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy