"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Ania i Jakub już nie są razem! Co się stało?

Ulubiona para fanów programu "Rolnik szuka żony" rozstała się! Okazuje się, że Ania i Jakub - choć spędzili wspólnie święta Bożego Narodzenia i Sylwestra - już nie są razem. W poniedziałek, 27 stycznia, kobieta zamieściła emocjonujący wpis na swoim Instagramie. "Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi" - napisała.

Ulubiona para fanów programu "Rolnik szuka żony" rozstała się! Okazuje się, że Ania i Jakub - choć spędzili wspólnie święta Bożego Narodzenia i Sylwestra - już nie są razem. W poniedziałek, 27 stycznia, kobieta zamieściła emocjonujący wpis na swoim Instagramie. "Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi" - napisała.
"Rolnik szuka żony 6": Anna i Jakub w odcinku świątecznym / Dariusz Gałązka /AKPA

Ania i Jakub to była ulubiona para Polaków! Wszyscy trzymali kciuki za związek bohaterów szóstej edycji show TVP i za jego szczęśliwe zakończenie.

Rolnik od początku nie ukrywał, że jest zafascynowany kobietę. On też pierwszy wyznał jej miłość.

Ania nie była taka wylewna, tym bardziej, że jako matka samotnie wychowująca 12-letniego syna, chciała być ostrożna.

Jednak po programie wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jakub mówił, że zaprzyjaźnił się z Jaśkiem, synem Ani. Kobieta  nie ukrywała, że wreszcie znalazła szczęście!

Reklama

Para spędziła razem święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Co się zatem stało, że postanowili się rozstać?

W poniedziałek, 27 stycznia, Ania zamieściła na swym Instagramie emocjonujący wpis.

Oto jego treść!
(pisownia oryginalna)

"Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia  własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia która na pewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy.

Dzień wcześniej, w niedzielę, 26 stycznia, Ania napisała, że czuje się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszcza zdjęć z Kubą.

Do tej pory ich wspólne zdjęcia często pojawiały się na profilu bohaterki programu.

Oto wpis Ani!
(pisownia oryginalna)

"Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły. W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...".

Pod wpisem kobiety posypały się komentarze internautów. Niektóre wspierające, inne nie. Co piszą użytkownicy? (pisownia oryginalna)

"Szkoda że wam się nie udało. Życzę wam szczęścia i znalezienia prawdziwej miłości, która będzie pokonywać wszelkie przeciwności losu".

"No bo juz slawna to mozna wymienic na lepszy model".

"Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodzilas z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba".

"Mam wrażenie że Pani Ania trochę się z nami w ciuciubabke bawiła".

"Nic na siłę, ale i tak ludzi sb myślę że to wszystko pod publikę, powodzenia wam życzę".

"Pięknie napisane. Życzę obojgu Wam szczęścia".

"Według moich obserwacji Kuba był zapatrzony w Ciebie od samego początku a Ty wręcz przeciwnie. Odniosłam wrażenie, że on jest odpychajacy dla Ciebie fizycznie. Byłam pewna, że z takim podejściem wlasnie tak to się zakończy to była jedynie kwestia czasu. Życzę powodzenia Wam obojgu i pozdrawiam".

"Może jeszcze nie wszystko stracone. Życzę wam i każdemu z osobna wiary w to, że w końcu odnajdziecie swoje miłości".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy