Oscary 2008

Reklama

TVN szykuje nowe seriale. Co za "Majkę"?

Jesienią telewizja TVN nie wprowadza do swojej ramówki nowych seriali telewizyjnych. Wysypu produkcji serialowych można spodziewać się dopiero w przyszłym roku. Powstanie m.in. następca "Majki".

Na wiosnę 2011 roku telewizja TVN planuje wprowadzić do swojej ramówki sporo serialowych nowości.

- Trwają prace nad kilkoma serialami i dopiero jesienią okaże się, który z nich się pojawi wiosną 2011 roku. Na pewno docelowo chcielibyśmy mieć w ramówce co najmniej trzy seriale, nie licząc codziennych 'Na Wspólnej' i 'Majki' - zdradza Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Dodaje także, że jest już wybrany następca telenoweli "Majka".

- Zdjęcia zaczną się już za parę tygodni. Obsada będzie, jak na tego rodzaju produkcję, gwiazdorska i chyba jest szansa na podtrzymanie dobrej passy tych telenowel. To jest w ogóle jakieś nowe zjawisko, które udało nam się odkryć - przekonuje.

Reklama

Czaja podtrzymuje stanowisko stacji w sprawie utworzenia nowego, popołudniowego programu na żywo, który miałby być odpowiednikiem na "Dzień Dobry TVN". Jednak zgodnie z wcześniejszymi informacjami, program nie ruszy wcześniej niż w październiku.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast kolejna, trzynasta edycja programu "Taniec z gwiazdami" - wszystko zależy od wyników edycji dwunastej, która rusza już we wrześniu 2010 roku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Media2.pl
Dowiedz się więcej na temat: następca | telewizja | nowy serial | seriale | TVN SA | Nowe seriale

Reklama

Reklama

Reklama