Oscary 2008
Reklama

"Prison Break" dla kobiet?

Amerykańska telewizja Fox myśli nad serialem, będącym rodzajem kontynuacji kultowego "Skazanego na śmierć" (Prison Break). Akcja "Cherry Hill" rozgrywać ma się w więzieniu dla kobiet.

Główną bohaterką "Cherry Hill" ma być Molly - postać, która pojawi się niedługo w... "Skazanym na śmierć". Za scenariusz "Cherry Hill" odpowiedzialni będą bowiem producenci wykonawczy "Skazanego na śmierć": Matt Olmstead i Zack Estrin.

Molly to typowa amerykańska żona. Po rodzinnej tragedii, będącej skutkiem działań konspiracyjnej Firmy, w której zginęli wszyscy jej bliscy, pałając żądzą zemsty będzie starała się wyciągnąć z panamskiego więzienia Sona braci Michalea (Wentworth Miller) i Lincolna (Dominic Purcell).

W "Cherry Hill" Molly trafia do więzienia dla kobiet w pełni akceptując dożywotni wyrok za akt zemsty, dopóki dzięki rządowym informacjom nie dowie się, że niektórzy z członków jej rodziny jeszcze żyją.

Reklama

Co się stanie w przypadku, gdy nie dojdzie do produkcji "Cherry Hill"? Postać Molly pozostanie wtedy w "Skazanym na śmierć".

Hollywood Reporter
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje | Skazany na śmierć
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy