Oscary 2008
Reklama

Nie tylko grzeczna dziewczynka

"Chciałbym zagrać kogoś z silnym charakterem, na przykład mocną dziewczynę, z bronią. Chciałabym pokazać, że potrafię grać inne role, nie tylko grzeczne dziewczynki" - deklaruje Karolina Nowakowska.

Finalistkę "jak Oni śpiewają" możemy na razie oglądać tylko w "M jak miłość", gdzie partneruje Przemysławowi Cypryańskiemu. Co słychać u jej serialowej bohaterki?

"U Olgi i Kuby jest dużo wzlotów i upadków. Próbują sobie ułożyć życie na nowo, ale nie jest to takie proste. Wciąż pojawia się problem ojcostwa dziecka Olgi. Z Przemkiem Cypryańskim mamy co grać. Jest sporo emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych" - opowiada Nowakowska.

Przyznaje też, że udział w wokalnym show sprawił, że ze swym serialowym partnerem nie spotyka się poza planem tak często, jak kiedyś.

Reklama

"Ostatnio spotykamy się rzadziej, tylko na planie. Wtedy faktycznie siadamy przy kawie i rozmawiamy. Po planie brakuje czasu, bo oboje jesteśmy bardzo zajęci. Takie przyjaźnie przetrwają nawet pomimo braku prywatnego czasu. W końcu to mój serialowy mąż" - kończy Nowakowska.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Niegrzeczni | Karolina Nowakowska | dziewczynka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy