Oscary 2008

Reklama

"Majka": Miłosny trójkąt

W powakacyjnych odcinkach Majka (Joanna Osyda) rozstanie się z Michałem (Tomek Ciachorowski) i postanowi związać się z Konradem (Bartek Waga)! Ale to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka nas od września.

Przypomnijmy, że jeszcze przed przerwą wakacyjną Majka i Michał postanowili zamieszkać razem, aby stworzyć ciepły dom dla ich córeczki Basi (Barbara Wilk).

Tyle że młody Duszyński w tajemnicy przed ukochaną - na wyraźną prośbę swojej matki Lucyny (Katarzyna Gniewkowska) - zrobił test DNA, aby potwierdzić ojcostwo.

Niespodziewanie okazało się, że mała Basia nie jest jego biologicznym dzieckiem! Wyniki testu zostały bowiem sfałszowane.

Z tego powodu sytuacja między zakochanymi mocno się skomplikuje. Dojdzie nawet do tego, że Majka i Michał się rozstaną!

Reklama

Przybita Olkowiczówna postanowi na nowo ułożyć sobie życie. W tak dogodnym momencie do akcji wkroczy Konrad. Po raz kolejny dołoży wszelkich starań, aby zbliżyć się do fotografki. Będzie przy niej i dziecku w najtrudniejszych chwilach. Nic więc dziwnego, że Majka dostrzeże w końcu starania kolegi.

- Mój bohater naprawdę jest szczerze zakochany w Majce - zapewnia Bartek Waga.

- Do tego stopnia, że postanowi poprosić ją o rękę! - dodaje.

Czy zdolna fotografka przyjmie oświadczyny?

- Majka niespodziewanie zgodzi się poślubić Konrada - ujawnia Joanna Osyda.

- Czy uda im się stworzyć szczęśliwy związek i czy dojdzie do ich ślubu? Tego nie mogę zdradzić - przekonuje aktorka.

- Prawdę mówiąc, trudno było mi początkowo wyobrazić sobie, że Majka tak szybko zrezygnuje z Michała. Ale jako matka będzie miała na względzie przede wszystkim dobro swojego dziecka, dlatego idealnym pomysłem wyda jej się związek z Konradem. Ale kto wie, jeśli Michał naprawdę postara się o Majkę, to może ją w końcu do siebie przekona - dodaje.

Jakkolwiek nie patrzeć, w nowym sezonie Majka znajdzie się w miłosnym trójkącie. Czy ostatecznie wybierze Michała, czy raczej zdecyduje się na małżeństwo z Konradem, dowiemy się już niebawem.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: bartek | waga | Joanna Osyda | Majka | trójkąt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy