Oscary 2008

Reklama

"Hotel 52": Rusza drugi sezon!

Romanse i afery! Nowi bohaterowie wywołają niemałe zamieszanie w serialowym hotelu i... w sercach personelu. Filip Bobek, Ewa Ziętek, Artur Dziurman i Magda Smalara w nowej serii "Hotelu 52".

Spokojny dzień może się zdarzyć w tym luksusowym hotelu tylko przez przypadek. Personel zmaga się z problemami stwarzanymi przez kolejnych gości, jakby nie mogli przenocować, zapłacić i wyjechać!

Tak będzie też w odcinkach drugiej serii, której emisja właśnie się rozpoczyna. Skomplikuje się też życie głównych bohaterów.

Między Natalią (Laura Samojłowicz) a Iwoną (Magdalena Cielecka), które wypracowały "układ o współdziałaniu i nieagresji" zaczną się nieporozumienia.

W hotelu pojawi się znowu Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), przystojny biznesmen, któremu Natalia ocaliła życie. Czy czuje do niej coś więcej niż wdzięczność? Artur (Krzysztof Kwiatkowski) będzie wściekły.

Reklama

- Chcesz mnie wypchnąć do domu, żeby się tu spokojnie zająć Mateuszem? - zapyta Natalię. - Co on tutaj robi? Mówiłaś, że zniknął z twojego życia!

Michał (Rafał Królikowski) będzie nie tylko pracownikiem, ale też... stanie się gościem hotelu. Kiedy żona wyrzuci go z domu, zostanie zmuszony do nocowania w pracy. Czy grozi mu bezdomność?

Spore zamieszanie wywoła pojawienie się lekarza Huberta (Filip Bobek). Paula (Magdalena Kumorek) straci dla niego głowę, jakby była nastolatką bez zobowiązań.

W nowych odcinkach zobaczymy Ewę Ziętek, w roli podejrzliwej teściowej, ofiary szantażysty (Artur Dziurman). Magdalena Smalara pojawi się jako złodziejka, a Marek Kalita jako komisarz policji.

Pierwszy odcinek drugiej serii "Hotelu 52" już w czwartek, 2 września, o 21:00.

Igor Paja

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Filip | zamieszanie | Hotel 52 | hotel | Artur Dziurman | Filip Bobek | drugi sezon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy