Oscary 2013
Reklama

Jack Nicholson podrywa Jennifer Lawrence

Jack Nicholson wciąż w formie. Hollywoodzki gwiazdor przerwał telewizyjny wywiad z laureatką Oscara, 22-letnią Jennifer Lawrence,

"Odwaliłaś kawał dobrej roboty. Nie chciałem popsuć ci wywiadu" - powiedział zaskoczonej aktorce 75-letni Nicholson przerywając jej rozmowę z dziennikarzem George'em Stephanopoulosem.

"Baw się dobrze. Kocham cię w tym filmie. To było wielkie" - wtrącił przepraszająco Nicholson rzucając na odchodne: "Wyglądasz jak moja była dziewczyna".

"Naprawdę? Może jak twoja nowa dziewczyna?" - zareagowała natychmiast Lawrence słysząc już tylko słowa oddalającego się Nicholsona: "Pomyślę o tym".

W niedawnym wywiadzie Nicholson, znany miłośnik kobiet, przedstawił autorską klasyfikację płci pięknej.

Reklama

"Są na świecie dwa rodzaje kobiet. Takie, które chcą przelecieć Jacka Nicholsona, oraz te, które chcą pochwalić się przyjaciółkom, że dały Nicholsonowi kosza".

Przypomnijmy, że Jennifer Lawrence zaliczyła spektakularną wpadkę podczas oscarowej gali. 22-letnia gwiazda, która za rolę Tiffany w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, upadła wchodząc na scenę...

Lawrence idąc na scenę po złotą statuetkę... przewróciła się.

Jej niesamowita suknia z kolekcji Diora okazała się... za długa. W dotarciu do mikrofonu pomógł jej Jean Dujardin, zeszłoroczny laureat Oscara za najlepszą rolę w filmie "Artysta".

Przemowa aktorki była krótka, ale pełna emocji (chyba nie do końca doszła do siebie po upadku).

Dziękowała w niej m.in. partnerowi z planu komediodramatu Davida O. Russella, Bradleyowi Cooperowi, który jednak musiał obejść się na oscarowej gali smakiem, bo statuetka w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy trafiła w ręce Daniela Day-Lewisa.

Warto jednak zaznaczyć, że Lawrence otrzymała za swój "wyczyn" owację na stojąco. Co ciekawe, to już druga taka wpadka w jej wykonaniu, poprzednio podarła sukienkę w drodze na scenę po Złotego Globa.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence | Jack Nicholson | Oscary 2013
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy