Oscary 2013
Reklama

Chciał zakłócić Oscary, zatrzymała go policja

Ukraińskiemu gwiazdorowi telewizyjnemu - Vitaliiemu Sediukowi, który ma na koncie zakłócenie gali wręczenia nagród Grammy oraz policzek wymierzony przez Willa Smitha, nie udała się kolejna prowokacja. Celebryta został zatrzymany przez policję tuż przed Oscarami.

Vitalii Sediuk próbował dostać się na galę wręczenia Oscarów, która w nocy z niedzieli na poniedziałek odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles, jednak funkcjonariusze policji od razu zareagowali na wysiadającego z limuzyny mężczyznę, ubranego w suknię zainspirowaną słynną łabędzią kreacją Bjork. Sediuk miał ze sobą kosz, w którym znajdowały się miniaturowe statuetki Oscarów.

Ukrainiec został aresztowany w lutym, kiedy podczas ceremonii wręczenia nagród Grammy, przyznawanych przez przemysł fonograficzny, wtargnął na scenę chcąc pogratulować zmierzającej po statuetkę Adele.

Reklama

Organizatorzy oscarowej gali zostali ostrzeżeni, że Sediuk może próbować dostać się na czerwony dywan przed Dolby Theater po tym, jak jego oscarowa akredytacja została unieważniona.

"Chciałem zaprotestować w rozrywkowym stylu, wynająłem więc limuzynę i udałem się na Oscary. Od razu jednak zatrzymała mnie policja wołając na miejsce przedstawicieli organizatorów imprezy. Ci tylko spytali: 'Jesteś tym gościem, który rozwalił Grammy?'" - Sediuk opowiedział w rozmowie z "Hollywood Reporter".

"Ci od Oscarów kazali mnie aresztować, ale policja powiedziała, że nie ma żadnych dowodów" - dodał Sediuk.

Ukraińskiego prowokatora czeka rozprawa związana z jego wybrykiem na gali wręczenia nagród Grammy.

Przypomnijmy, że Sediuk zasłynął incydentem z Willem Smithem podczas rosyjskiej premiery filmu "Faceci w czerni 3". Gwiazdor, oburzony próbą pocałowania go przez namolnego fana, wymierzył Sediukowi siarczysty policzek.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

WENN
Dowiedz się więcej na temat: zatrzymacie | Oscary 2013
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy