Oscary 2012
Reklama

Bójka po oscarowej gali

Sean Young została aresztowana z powodu bójki z ochroniarzami podczas oscarowego afterparty.

52-letnia aktorka, znana z ról z w filmach "Łowca androidów", "Ace Ventura: Psi detektyw" czy "Bez wyjścia", została zatrzymana po bójce z ochroniarzem podczas tradycyjnego pooscarowego Governors Ball. Young chciała wejść na uroczystość, ale nie miała zaproszenia.

- Usiłowała wejść na imprezę, ale jej się nie udało - wyjaśnił miejscowy policjant.

Gwiazda została przewieziona na posterunek policji w Hollywood z zarzutem pobicia. Zapłaciła 20 tys. dolarów kaucji i jeszcze w poniedziałek rano została wypuszczona.

Young nie uważa jednak, że popełniła jakiekolwiek wykroczenie, obwinia za to o brutalność ochroniarza, pokazując na ramionach liczne siniaki.

Reklama

"Stałam zaraz za barierkami, witałam się z ludźmi, robiłam sobie z nimi zdjęcia. Jeden z ochroniarzy powiedział, żebym opuściła teren przyjęcia. Nie chciałam się na to zgodzić. Wtedy chwycił moje ramię, zaczęliśmy się szarpać, więc go uderzyłam" - powiedziała gwiazda portalowi X17online.com.

Young nalega też, aby ten spór został rozstrzygnięty polubownie, jeśli jednak Akademia nie zgodzi się na takie rozwiązanie, jest gotowa podjąć działania prawne. Artystka jest pewna, że nagranie pokaże, że nie popełniła żadnego wykroczenia.

"Jest bardzo prawdopodobne, że Akademia wyda publiczne przeprosiny, gdy zostanie udowodniona wina ochroniarzy. Nie zrobiłam nic złego i jestem pewna, że nagranie to potwierdzi. Jeśli jednak nie otrzymam publicznych przeprosin, wejdę na drogę sądową" - podsumowała Sean Young.

Co ciekawe, to nie pierwszy przypadek zakłócenia imprezy przez aktorkę. W 2006 usiłowała wśliznąć się bez zaproszenia na Vanity Fair Oscar Party, ale została wyprowadzona. Na początku 2008 r. wyproszono ją z uroczystości rozdania nagród Directors Guild of America, po tym jak w dość obcesowy sposób przeszkadzała Julianowi Schnabelowi podczas mowy dziękczynnej.

Niedługo później dobrowolnie zgłosiła się na kurację odwykową, aby uwolnić się od uzależnienia od alkoholu.

Zdaniem świadków tym razem wina też leży po stronie aktorki, bowiem ochroniarze zareagowali co prawda bardzo stanowczo, ale nie nadużywali wobec niej siły.

Przeczytaj relację z oscarowej gali na stronach INTERIA.PL!

Zobacz nasz raport specjalny OSCARY 2012!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Los Angeles | bójka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy