Ninja Warrior Polska

Reklama

Drugi sezon "Ninja Warrior Polska" od 1 września

"Ninja Warrior Polska" wraca na antenę Polsatu. Drugi sezon popularnego show trafi na antenę 1 września.

"Ninja Warrior Polska" wraca na antenę Polsatu. Drugi sezon popularnego show trafi na antenę 1 września.
Drugi sezon "Ninja Warrior Polska" poprowadzi Karolina Gilon /Krystian Szczęsny /Polsat

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia. Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą  - legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym przekonamy się już jesienią - 1 września w Polsacie startuje druga edycja show!

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej.  Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

W "Ninja Warrior Polska" pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza

Reklama

W drugim sezonie zmagań na torze "Ninja Warrior Polska" ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego - w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi show.

"Powiem wprost i bardzo w moim stylu - jaram się na maksa!" - komentuje Gilon. "Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując - sztos!"- dodaje z uśmiechem.

Producentem wykonawczym "Ninja Warrior Polska" jest Jake Vision Production.

"Ninja Warrior Polska" będzie można oglądać w Polsacie w każdy wtorek od 1 września 2020 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy