Hity w Paramount Channel

Reklama

Paramount Channel: "Footloose" hitem tygodnia

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film muzyczny z 2011 roku "Footloose". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film muzyczny z 2011 roku "Footloose". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Kadr z filmu "Footloose" (2011) /materiały prasowe

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (9-15 listopada)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

"Footloose"

(emisja: 9 listopada, godz. 22:00, 11 listopada, godz. 19:40 i 15 listopada, godz. 16:00)

Reklama

Remake jednego z najbardziej lubianych filmów muzycznych lat osiemdziesiątych. Wychowany w Bostonie Ren MacCormack (w tej roli Kenny Wormald) przeprowadza się do konserwatywnej miejscowości Bomont na południu Stanów Zjednoczonych. Przekonuje się, że życie na prowincji płynie zupełnie inaczej. Społeczność miasteczka jest zdruzgotana wypadkiem, w którym zginęło pięcioro nastolatków wracających z zabawy. Po tym tragicznym zdarzeniu miejscowy radny i pastor Shaw Moore (Dennis Quaid) zakazują głośnej muzyki i tańców. Ren, który nie wyobraża sobie życia bez muzyki, przeciwstawia się temu zarządzeniu, chcąc urządzić bal maturalny. Zamierza na niego zaprosić uroczą Ariel (Julianne Hough), córkę pastora... W oryginalnym filmie z 1984 roku główną rolę grał Kevin Bacon.

"Ladykillers"
(emisja: 10 listopada, godz. 19:50 i 15 listopada, godz. 13:50)

Grupa nieudaczników pod przewodnictwem Dorra (Tom Hanks) planuje napad na skarbiec kasyna. Zamierzają wykopać tunel, bu dostać się do pieniędzy. W tym celu wynajmują pomieszczenie piwniczne w domu starszej pani Munson (Irma P. Hall). Okłamują pobożną staruszkę, że są zespołem muzycznym i w piwnicy będą ćwiczyć pieśni kościelne. Złodzieje okazują się jednak wyjątkowo niezdarni, za to pani Munson wykazuje dużą przenikliwość. Kiedy plany oszustów wychodzą na jaw, postanawiają oni zabić właścicielkę domu. Nie będzie to jednak takie proste, jak im się wydawało. Bracia Coen odświeżają klasyczną czarną komedię Alexandra Mackendricka "Jak zabić starszą panią" z 1955 roku. Na festiwalu w Cannes obraz otrzymał nominację do Złotej Palmy, a Irma P. Hall zdobyła Nagrodę Specjalną Jury.

"Dziewczyna z ekstraklasy"
(emisja 11 listopada, godz. 22:00, 14 listopada, godz. 23:55 i 15 listopada, godz. 20:00)

Hitem tego tygodnia jest komedia romantyczna"Dziewczyna z ekstraklasy" (2010). Kirk (Jay Baruchel) to przeciętny chłopak, pracujący na lotnisku jako ochroniarz. Marzy, by zostać pilotem, ale nic nie robi, by zmienić swoje życie. Kirk mieszka z rodzicami i właściwie nie ma życia towarzyskiego. Pewnego dnia poznaje piękną dziewczynę Molly (Alice Eve), która żyje w zupełnie innym świecie niż on. Niespodziewanie pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Aby stworzyć idealny związek, Kirk musi poradzić sobie z licznymi przeszkodami. Żeby zdobyć jej serce, musi poradzić sobie ze swoją nieśmiałością, z byłą dziewczyną i rodziną, która może pokrzyżować jego plany.

"Mission: Impossible - Ghost Protocol"
(emisja 10 listopada, godz. 0:10 i 12 listopada, godz. 20:00)

Czwarta część cyklu o przygodach agenta Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruise). Twórcy postanowili tutaj połączyć widowiskowość drugiej części z kameralnością trzeciej, a przy okazji nawiązać do najlepszych tradycji pierwszej części. Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

"Transformers: Zemsta upadłych"
(emisja: 13 listopada, godz. 21:50)

"Transformers: Zemsta upadłych" (2009) to kontynuacja przeboju z 2007 roku "Transformers", z gwiazdorskim udziałem Shia LaBeouf, Megan Fox i Johna Torturro. Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

"Madagaskar 2"
(emisja: 13 listopada, godz. 20:00, 14 listopada, godz. 9:40 i 15 listopada, godz. 12:00)

Grupa uciekinierów z nowojorskiego zoo - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria - wciąż przebywa na Madagaskarze. Przyjaciele trafili tam przez przypadek i w nowych warunkach nie czują się najlepiej. Wydaje się, że marzenie zwierząt o powrocie spełni się, kiedy pingwiny Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico naprawiają stary samolot, który przed laty rozbił się na wyspie. Niestety, w trakcie lotu jeden z silników maszyny przestaje działać, a drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować - jak się okazuje w najdzikszych rejonach Afryki. W ten sposób lew, zebra, hipopotamica i żyrafa poznają w końcu swoich współbraci żyjących w naturalnych warunkach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy