Trwają jeszcze rozmowy z Holandią i Francją, które również wyraziły zainteresowanie polską animacją.
Dotychczas na targach w Cannes swoje propozycje sprzedawały głównie TVP i ATM Grupa. Od tych targów do grona sprzedających dołącza też TVN.
Sprzedaż "Włatców móch" to spory sukces Czwórki.








