Reklama

Znów? Pattinson rzucił Kristen Stewart!

Robert Pattinson prawdopodobnie po raz drugi od czasu jej ubiegłorocznego romansu rozstał się z Kristen Stewart. Chce jednak, aby pozostali przyjaciółmi.

26-letni brytyjski obiekt kobiecych westchnień, który wybaczył oraz pogodził się ze swoją 22-letnią partnerką po tym, jak zeszłego lata wyszedł na jaw jej przelotny romans z twórcą "Królewny Śnieżki i Łowcy" Rupertem Sandersem, podobno zakończył ich czteroletni związek w zeszły weekend, po kilku trudnych dla obojga tygodniach.

Reklama

"Kristen przyleciała do Los Angeles, aby towarzyszyć Robertowi na gali rozdania Złotych Globów, on jednak stwierdził, że potrzebuje ochłonąć" - informuje brytyjski tabloid "The Sun".

"Kocha ją, ale woli teraz aby wrócili do bycia dobrymi przyjaciółmi, aby mogli odbudować wzajemne zaufanie oraz skupić się na pracy po zakończeniu 'Zmierzchu'. Kristen jest zdenerwowana, ale rozumie go. Wie, że nie powinna była naciskać na zgodę po tym, jak okazała brak lojalności wobec niego. Ma nadzieje, że Robert w końcu dojdzie do siebie, a czas uleczy wszystkie rany" - czytamy w "The Sun".

Brukowiec twierdzi, że decyzję o rozstaniu Pattinson podjął pod wpływem znajomych. "Przyjaciele naciskali na niego, aby to wreszcie zakończył. Mówili, że powinien skupić się na karierze, a ona tylko niszczy jego szanse".

Informatorzy gazety twierdzą również, że Kristen planuje przeprowadzić się do Nowego Jorku, podczas gdy Robert pozostanie w Los Angeles. Przyjaciele mówią: "Kristen czuje, że tam ludzie zostawią ją w spokoju".

Wiadomość o rozstaniu słynnej pary pojawiła się pare dni po tym, jak zostali zauważeni razem w dniu rozdania Złotych Globów, podczas afterparty organizowanego przez Tinę Fey i Amy Poehler w Soho House w West Hollywood. W trakcie trwania ceremonii czarujący i elegancki Pattinson przechadzał się po czerwonym dywanie, gdzie żartobliwie przedstawił się Tinie z różą. Potem gwiazdor "Cosmopolis" udał się na przyjęcie sam.

Tymczasem Stewart całkowicie odcięła się od uroczystości i dotarła na wypełnione gwiazdami afterparty około godziny pierwszej w nocy, gdzie wkradła się po cichu ubrana w dżinsy, sportowe buty, obszerny podkoszulek i czapkę, ukrywając oczy za okularami przeciwsłonecznymi.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Kristen Stewart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje