Reklama

Reklama

"Zamiana": SYNOPSIS

Pan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest supermacho. Pan Prezydent bardzo nie lubi gejów, bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa jest typową kurą domową, która spędza samotnie wieczory, licząc dni uciekającej młodości i kolejne kochanki męża. Jest jeszcze zbuntowana córka, Agata, która najchętniej byłaby normalnym dzieckiem normalnych rodziców.

Pewnej uroczej nocy Pan Prezydent przesypia się ze swoją kusicielską asystentką. I wtedy coś zaczyna się zmieniać? Pan Prezydent z zaciekawieniem przymierza stanik małżonki, robi się bardziej wrażliwy, procenty poparcia nie wiedzieć czemu zaczynają opadać. Ale to nie jest clou nieszczęścia: Pani Prezydentowa postanawia wziąć swoje życie w swoje ręce. Ucieka ze złotej klatki, wyprowadza się z pałacu i postanawia wystartować w wyborach prezydenckich na złość i przeciw swemu mężowi. Zawiązuje sztab wyborczy, który jest babską konfraternią zbierającą się w zaprzyjaźnionym gabinecie medycyny naturalnej.

Reklama

Notowania przedwyborcze wskazują, że Pani Prezydentowa ma wielkie szanse na wygraną. Mało tego, Pani Prezydentowa zaczyna chciwym okiem patrzeć na swojego bodyguarda. Na Pana Prezydenta spada następny grom z samego nieba: okazuje się, że asystentka, z którą się przespał, jest byłym mężczyzną. Wyrzuca go z pracy. Zemsta będzie słodka. Transseksualistka przechodzi do sztabu wyborczego Pani Prezydentowej i przejmuje dowodzenie w jej kampanii, zmienia wizerunek kandydatki na bardziej męski i? przesypia się z Panią Prezydentową.

Od tej chwili Pani Prezydentowa robi się jakby odrobinę bardziej męska. Jest to poniekąd zgodne ze zmieniającą się po cichutku duszą i ciałem Pani Prezydentowej.

Kobieta zamienia się pomału w mężczyznę. Bliższe są jej garnitury, potrafi przyłożyć z pięści, odkrywa smak piwa i nieuchronne działanie testosteronu.

W obliczu gwałtownie spadającego poparcia sztab wyborczy Pana Prezydenta zmienia dotychczasowy wizerunek macho na bardziej soft. Jest to poniekąd zgodne ze zmieniającą się po cichutku duszą i ciałem Pana Prezydenta, który w tajemnicy zaczyna przebierać się w damskie kiecki, odwiedza ze swoim doradcą od wizerunku klub gejowski, przeżywa ból menstuacji, bardziej obchodzi go własna córka niż polityka?

I oto nadchodzi dzień próby. Wybory. Pani Prezydentowa i Pan Prezydent stają twarzą w twarz podczas debaty telewizyjnej. Lecz starcie racji politycznych zamienia się w małżeńską kłótnię o Agatę. Pan Prezydent i Pani Prezydentowa przegrywają wybory. Znów są razem. Czy coś się zmieniło w ich prywatnym życiu? Owszem. Agata będzie miała rodzeństwo. Pan Prezydent jest w ciąży.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Zamiana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje