Reklama

Reklama

"Zaczyna się od pocałunku": KTO JEST KIM

DAG (Ron Eldard)

"To będzie jeden z tych fatalnych błędów, których nie da się cofnąć".

Dag to przeciętny, zadowolony z życia facet. Odnosi sukcesy jako reżyser reklam telewizyjnych, ma piękną i inteligentną dziewczynę Halley i lojalnego przyjaciela Petera. Przebojowy Dag ma jednak pewną słabość - nie potrafi opierać się pokusom, ani przyznawać do błędów. Ulegając urokowi Rebeki, dziewczyny swojego przyjaciela, Dag zapoczątkowuje serię nieprzewidywalnych i komicznych zbiegów okoliczności, dzięki którym zrozumie czym kończy się niewierność. Aktor Ron Eldard tak charakteryzuje swojego bohatera: "Dag nie dorósł do samodzielnego podejmowania decyzji. Chce być w porządku wobec wszystkich, ale prawdę mówiąc niezbyt się stara".

Reklama

HALLEY (Kyra Sedgwick)

"Chyba już nic mnie nie zaskoczy".

Zawsze lojalna i praktyczna Halley kocha swojego chłopaka i swoją pracę. Uważa, że wszystko można racjonalnie wytłumaczyć, nie potrafi jednak zrozumieć zdrady Daga. Próbując się na nim odegrać odkrywa w sobie pragnienia, których istnienia dotąd nie podejrzewała. Mówi Kyra Sedgwick: "Halley ma ułożone i uporządkowane życie. Sądzi, że nic nie może tego zmienić. Jednak niewierność Daga całkowicie wytrąca ją z równowagi i sprawia, że musi się zastanowić nad tym, czego naprawdę chce".

PETER (Patrick Breen)

"Dlaczego mnie nie kochasz? O rany, kręci mi się w głowie".

Peter, gwiazda reklamy masła orzechowego, jest szaleńczo zakochany w Rebece, która niestety nie potrafi równie silnie odwzajemnić jego uczuć. Podczas gdy większość jego znajomych pozwala sobie od czasu do czasu na mały skok w bok, Peter niezmiennie pozostaje wierny i lojalny. Tym większym szokiem jest dla niego wiadomość o przygodzie Daga i Rebeki. Mówi scenarzysta i odtwórca roli Petera, Peter Breen: "Chciałem odpowiedzieć na pytanie, czy można pozostać wiernym, gdy wokół wszyscy zdradzają. Peter w przeciwieństwie do innych postaci ma tak zwany kręgosłup moralny - co jednak nie uchroni go przed wplątaniem się w dość absurdalną sytuację".

REBECCA (Marley Shelton)

"Kiepsko sobie radzę z kobietami".

Za to doskonale radzi sobie z mężczyznami. Rebecca to seryjna uwodzicielka, która nie przepuści żadnemu przedstawicielowi płci przeciwnej. Rozchwiana uczuciowo, nieustannie stara się sprostać wymaganiom swojej wymagającej matki (ZOE CALDWELL). Tak długo żyła pod kloszem, że nie potrafi być samodzielna: to rzuca się w wir miłosnych przygód, to znów wpada w depresję. Uwodząc Daga Rebecca burzy życiową równowagę grupy swoich przyjaciół. Mówi Marley Shelton: "Rebecca ma złote serce i jak najlepsze intencje, ale jest niedojrzała emocjonalnie i nie myśli o konsekwencjach swoich czynów. Przywykła wyrażać siebie poprzez swoje ciało: zarówno w tańcu, jak i w seksie".

PAULA (Marisa Tomei)

"Czasami widzę naprawdę pięknego faceta i natychmiast chcę go mieć. Nie chcę się nim opiekować, ani go kochać, ani nawet mieć go na własność. Po prostu chcę go rozebrać".

Zmysłowa i tajemnicza Paula to kobieta, z którą lepiej nie zadzierać. Mężczyźni nie potrafią się jej oprzeć, a ona przechwala się, że nigdy nie była żadnemu wierna. Paula uwodzi Daga, ale w rzeczywistości ostrzy sobie pazurki na Petera i zrobi wszystko żeby go zdobyć.

ANDRE (Taye Diggs)

"Chcesz to zrobić?"

Równie tajemniczy i zmysłowy jest skrzypek Andre, którego pasją jest zaglądanie w głąb kobiecych dusz i ... dekoltów. Pomimo uczucia, jakie żywi do pięknej stewardessy Colleen, Andre zawsze chętnie służy silnym ramieniem potrzebującym pomocy kobietom. To właśnie u niego pocieszenia będą szukać lekkomyślna Rebecca i wrażliwa Halley.

COLLEEN (Sarita Choudhury)

"Uczucia więdną, jak kwiaty i uroda. Dlatego trzeba o nie dbać".

Colleen to kapryśna stewardesa szukająca miłości, która uniosłaby ją do nieba. Jej podniebne fantazje znajdują zupełnie nieoczekiwany finał, co jedynie dowodzi tego, że życie bywa nieprzewidywalne. Ona także jest ofiarą reakcji łańcuchowej wywołanej przez jeden niewinny pocałunek.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Zaczyna się od pocałunku

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy