Reklama

"Twarda laska": ZDJĘCIA

Główne zdjęcia do "Twardej laski" miały miejsce w Vancouver, w Brytyjskiej Kolumbii. Zdjęcia kręcono w Vancouver College, gdzie sfilmowano sceny dziejące się na boisku szkolnej drużyny futbolowej i wnętrza biura trenera, a także popularne miejsce zakupów Granville Island, które w filmie jest promenadą, gdzie występuje zespół "Diamonds in The Rough".

Scena ślubu Darrena i Judith została nakręcona w Stanley Park Dining Pavilion, a Lord Byng High School pojawia się w scenach rozgrywających się we wnętrzu szkolnej kawiarni i na szkolnym parkingu. Biuro Judith w rzeczywistości mieści się na teranie szpitala Woodlands Hospital, a ujęcia więzienne i te, które toczą się w pobliżu komisariatu policji, zrobiono na terenie kliniki Riverview Hospital.

Reklama

Dugan przypomina sobie swoje doświadczenia osobiste: "Cały film kręci się wokół pomysłu, że każdy ma gdzieś tam na świecie swoją drugą połówkę. Jeśli człowiek naprawdę się stara i mocno w to wierzy, być może uda mu się znaleźć tę osobę. Osobiście wierzę w tę teorię. Zawsze miałem nadzieję, że gdzieś tam jest ktoś dla mnie wyjątkowy, i rzeczywiście tak było. W tej samej sekundzie, w której zauważyłem swoją żonę... O rany, wiedziałem, że to właśnie ona. Wiedziałem, że znalazłem swoją drugą połówkę". "Właśnie to jest podstawą naszego filmu. Zresztą, to się naprawdę sprawdza, w przypadku każdego bohatera naszej opowieści, choć może w nieco pokrętny sposób. Już nawet nie wspominam o tym, że udało nam się pozyskać Neila Diamonda, który był właśnie „tym kimś, kto miał zagrać tę rolę" - śmieje się Dugan.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Twarda laska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy