Reklama

Śluby i zaręczyny 2012 roku

2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

Korowód gwiazd, które w 2012 roku zmieniły stan cywilny, otwiera Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie". Aktor w wielkiej tajemnicy poślubił 8 stycznia piękną Kate Rozz, z którą związany był zaledwie od pół roku. Para dołożyła wszelkich starań, by nikt nie zakłócił ich ślubu, a o tym, że ceremonia się odbyła, Piotr i Kate poinformowali opinię publiczną dopiero po fakcie. Ciekawostką jest, że gwiazdor sakramentalne tak powiedział swej wybrance dokładnie w dniu urodzin swojej poprzedniej dziewczyny - Anny Czartoryskiej, czyli Pauli z "Nad rozlewiskiem". Na reakcję ślicznej aktorki nie trzeba było długo czekać! Ania wkrótce po ślubie Piotra pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od Michała Niemczyckiego. Jak udało się ustalić dziennikarce tygodnika "Rewia", ślub Czartoryskiej i Niemczyckiego odbędzie się 8 czerwca i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich nadchodzącego roku.

Reklama

Życzenia szczęścia na nowej drodze życia przyjmowali w 2012 roku dwaj aktorzy związani z serialem "Klan" - Michał Lesień, czyli Janusz, i Mariusz Krzemiński, czyli Mariusz Kwarc.

Michał pożegnał stan kawalerski w ostatnią sobotę września. W warszawskim Pałacu Ślubów na Starówce przysiągł miłość i wierność Dorocie Głowackiej, z którą związał się po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość". Andżelika z kolei pocieszenie po zerwaniu z Michałem znalazła w ramionach Rafała Olejniczaka.

Mariusz Krzemiński z kolei poprowadził do ołtarza Marię Kotynię, którą rok wcześniej poznał na obozie żeglarskim na Mazurach. Para wymieniła się obrączkami w pierwszą sobotę lipca w Kościele św. Anny w Wilanowie.

Kilka tygodni przed Mariuszem Kamińskim na ślubnym kobiercu stanęła Monika Jarosińska, czyli Zofia Pękała z "Plebanii". Aktorka poślubiła w zabytkowym pałacyku w Jabłonnej swego wieloletniego partnera Roberta Korzeniewskiego.

Wśród gwiazd, które zmienią stan cywilny w najbliższej przyszłości są - obok Anny Czartoryskiej - m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", i Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa".

Marta obwieściła właśnie w wywiadzie dla jednego z pism, że w jej szafie wisi już piękna suknia, w której lada moment weźmie ślub z tancerzem Adamem Królem. Z kolei ukochana Jakuba Wesołowskiego, Agnieszka Szczurek, od kilku tygodni nie ukrywa już, że pierścionek, który nosi, dostała od swego chłopaka wraz z prośbą o jej rękę. Wszystko wskazuje na to, że i Marta, i Jakub zmienią stan cywilny już w najbliższych miesiącach.

Wiele się także ostatnio mówi, że do ślubu szykuje się również Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie". Podobno aktor jest już pewny, że stylistka Zosia Ślotała, z którą spotyka się od jakiegoś czasu, jest dla niego wymarzoną partnerką.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje