Reklama

Scarlett Johansson zaręczona?

Scarlett Johansson została niedawno przyłapana z diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym, co wywołało falę plotek, że piękna aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriacem.

28-letnia aktorka - która była dwa lata w związku małżeńskim z Ryanem Reynoldsem, z którym rozwiodła się w czerwcu 2011 roku - została zauważona z dużym, diamentowym pierścionkiem w trakcie przechadzki po Nowym Jorku ze swoim chłopakiem, z którym spotyka się od trzech miesięcy.

Reklama

"Gwiazda 'Hitchcocka' miała na palcu pierścionek z diamentem typu 'pear-cut' , gdy wraz z 30-letnim francuskim dziennikarzem wędrowała po East Village" - donosi serwis MailOnline.com.

Para spotyka się ze sobą od listopada. Poznali się przez wspólnych znajomych, zaledwie kilka tygodni po tym, gdy artystka rozstała się z Natem Taylorem, z którym była związana przez rok.

Dotąd Scarlett za wszelką cenę chciała utrzymać w tajemnicy związek z Romainem, który jest byłym redaktorem francuskiego magazynu sztuki miejskiej "Clark", a obecnie menedżerem agencji reklamowej.

Co ciekawe, zarówno Scarlett jak i Romain są bliskimi przyjaciółmi francuskiego tatuażysty o pseudonimie Fuzi, który niedawno wytatuował aktorce podkowę z napisem "Lucky You".

Johansson praktycznie nie była singlem od czasu rozstania z Reynoldsem, który obecnie jest w związku małżeńskim z gwiazdą "Plotkary" - Blake Lively. Gwiazda spotykała się jeszcze z 52-letnim Seanem Pennem, zanim związała się z Taylorem.

Scarlett przyznała w zeszłym roku, że lubiła być mężatką, ale zasugerowała jednocześnie, że w najbliższym czasie nie planuje kolejnego ślubu.

"Wyszłam za mąż, kiedy byłam bardzo młoda i to było niesamowicie romantyczne - i właściwie bardzo mi się podobało" - powiedziała.

"Teraz jest inaczej, trudno to wyrazić słowami. Dla mnie bycie w dobrze funkcjonującym związku nie oznacza konieczności zawarcia małżeństwa. Ale nie zastanawiam się nad tym, czy to dziwne? Myślę o tym tylko wtedy, kiedy ktoś mnie spyta. To naprawdę nie jest dla mnie ważne - stwierdziła Johansson.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Scarlett Johansson | The Avengers | Hitchcock | Johansson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje