Reklama

Robert Pattinson singlem

Robert Pattinson (saga "Zmierzch", "Cosmopolis", "Uwodziciel") postanowił, że zostanie singlem. Hollywoodzki gwiazdor oświadczył, że nie ma zamiaru... sypiać z kim popadnie.

Gwiazda sagi "Zmierzch" niedawno zakończył swój czteroletni związek z koleżanką z planu - Kristen Stewart i oświadczył swym znajomym, że na razie chce odpocząć od dziewczyn.

Reklama

"Obecnie Robert z nikim nie sypia. Chce najpierw poczuć emocjonalną więź z dziewczyną, a potem dopiero zajmie się całą resztą" - zdradził jeden z przyjaciół Pattinsona.

27-letni aktor wcale nie jest pewny, że już nic nie czuje do 23-letniej Kristen Stewart. Ale skoro to ona złamała mu serce, on postawił szukać dziewczyny o innym typie urody.

"Obecnie w oko wpadają mu kobiety o blond włosach... Ale z nikim się nie spotyka" - dodaje przyjaciel aktora.

Przypomnijmy, że po "chwilowej niedyskrecji" Kristen z żonatym reżyserem Rupertem Sandersem ("Królewna Śnieżka i Łowca"), w zeszłym roku, Pattinson i Stewart przez kilka miesięcy próbowali zażegnać kryzys w swoim związku. To się nie udało. Robert niedawno zabrał swoje rzeczy z wspólnego mieszkania w Los Feliz, w którym mieszkał z Kristen.

Bliscy znajomi Roberta twierdzą, że aktorowi zajmie trochę czasu, zanim ukoi swe złamane serce. W najbliższym czasie na randkach raczej nikt go nie spotka. Robert boi się teraz, że większość kobiet będzie chciała się z nim związać wyłącznie dla sławy.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje