Reklama

Pokonał Jabłczyńską!

Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

"Zawsze modliłem się, żeby nie odpaść. Przez całe 13 odcinków" - powiedział wzruszony Krzysztof Respondek, który Brylantowy Mikrofon odebrał z rąk Joanny Liszowskiej, laureatki poprzedniej edycji programu.

Reklama

"Dzisiaj w trakcie programu mała dziewczynka poprosiła mnie o autograf. Miała na imię Wiktoria" - dodał laureat, dla którego wygrana okazała się spełnieniem pięknego snu.

Respondek wyznał, że już kiedyś obiecał sobie, że jeśli uda mu się wygrać, rozda wszystkie nagrody. Brylantowy Mikrofon postanowił zatem wystawić na licytację, a pieniądze z jego sprzedaży przekazać na rzecz biednych dzieci. A wszystko rozpoczęło się od wykonania ulubionych piosenek. W sobotni wieczór jako pierwsza na scenie pojawiła się Joanna Jabłczyńska, która zaśpiewała utwór Franka Sinatry "Sway" (nie tak dawno tę piosenkę przypominał na swej płycie Michael Buble).

"Uważam, że zrobiłaś bardzo duże postępy. Wygrasz czy nie i tak będziesz śpiewać" - powiedziała Ela Zapendowska. Edyta Górniak wręczyła Joasi miniaturkę roweru, który ma ją odstresowywać w trudnych momentach (aktorka jest zapaloną rowerzystką - red.). Młoda aktorka dostała trzy szóstki.

Krzysztof Respondek wykonał piosenkę Perfektu "Niewiele ci mogę dać".

"Jesteś genialny" - wyznała Edyta, na co Krzysztof wzruszony odparł: "Edyto, tobie zawdzięczam, że doszedłem aż do 13. odcinka. Ty mnie w pierwszym odcinku dostrzegłaś!". Respondek także zebrał komplet szóstek i ptaszka na szczęście od Edyty.

Ostatnim finalistą, który wykonał swą ulubioną piosenkę w tej części programu, był Kacper Kuszewski. Aktor znany z serialu "M jak miłość" wykonał piosenkę "New York, New York".

"Oj, Kacper, co ja z tobą mam" - westchnęła Edyta. "Jesteś typem showmana" - powiedziała, po czym wręczyła mu "najlepsze włoskie wino, jakie można kupić w Polsce", wraz z dwoma kieliszkami, proponując wspólną degustację po programie.

Po podliczeniu sms-ów okazało się, że od ścisłego finału weszli Joanna Jabłczyńska i Krzysztof Respondek. Niestety program musiał opuścić Kacper Kuszewski, który zajął fotel czwartego jurora. W części drugiej finaliści zaśpiewali wraz z zespołem Lady Pank ich największe przeboje.

Joasia wykonała piosenkę "Zawsze tam gdzie ty".

"Zmiękczyłaś tę chrapliwą piosenkę. Bardzo delikatnie. Bardzo pięknie" - komplementowała Zapendowska.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mikrofon | piosenki | utwór | Niepokonane | Jak oni śpiewają

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje