Reklama

Reklama

Piękniejsza? Na pewno mądrzejsza

Dlaczego Beckhamowie odnieśli tak wielki sukces? Dzięki Victorii! Bo w tym związku "piękniejszą" połówką jest David, a "mądrzejszą" właśnie ona.

Kto powiedział, że trzynastka przynosi pecha? Na pewno nie Victoria Beckham. Dla niej to szczęśliwa liczba. 4 lipca wraz z mężem Davidem będzie świętować trzynastą rocznicę ślubu.

Przez te lata oboje stali się jedną z najpopularniejszych par w świecie show-biznesu i zarobili miliony. Ich majątek szacuje się na 250 mln funtów! I co ciekawe, jest to głównie zasługa Victorii. Bo ona naprawdę ma głowę do interesów.

Żona jak menedżer

Od początku oboje postawili sobie wysoko poprzeczkę. David na boisku, a Victoria w biznesie. Można powiedzieć, że to ona jest kapitanem drużyny, a Beckham, zarówno na stadionie Los Angeles Galaxy, jak i w życiu, jest pomocnikiem.

Reklama

To Victoria ciągnęła męża na celebryckie imprezy, pomagała mu zdobyć kontrakty reklamowe, a także namówiła go na występ w reality show, który sprawił, że stali się megapopularni w Wielkiej Brytanii. Ona po prostu zawsze wie, z której strony wieje wiatr.

Moda zamiast muzyki

Chociaż zaczynała od śpiewania w zespole Spice Girls, to nigdy nie liczyła na wielką karierę piosenkarki.

- Nie jestem utalentowana muzycznie. Zawsze chciałam zajmować się modą - mówi. - Kiedy stało się to możliwe, wzięłam sprawy w swoje ręce - dodaje.

Pierwszą kolekcję pokazała w 2004 roku. Składały się na nią jedynie okulary, torby i bielizna. Jednak z każdym rokiem Victoria poszerzała swoją ofertę.

Dzisiaj specjalizuje się głównie w sukienkach. Prostych, a zarazem eleganckich. Bo taki właśnie jest styl Victorii. - Chcę sprawić, żeby kobiety czuły się ze sobą dobrze. - mówi. I... odnosi coraz większe sukcesy.

Profesjonalna szczęściara

Co ciekawe, jej talent jako projektantki mody szybciej doceniono w Hollywood niż w rodzinnej Wielkiej Brytanii. Gdy w 2007 roku David podpisał kontrakt z Galaxy, Victoria zobaczyła w tym wielką szansę na pokazanie Ameryce swoich strojów.

Wyszukała dla rodziny luksusową willę w dzielnicy Beverly Hills, sąsiadującą z posiadłością Toma Cruise'a i Katie Holmes. Panie błyskawicznie się zaprzyjaźniły. Victoria doradzała Katie w sprawach mody, w zamian za pomoc w nawiązywaniu nowych znajomości w Hollywood.

Dzięki takim koneksjom akcje byłej "Spicetki" poszybowały w górę. Jej styl pokochały gwiazdy, m.in. Cameron Diaz, Beyoncé czy Charlize Theron.

Hollywoodzki sukces doceniono także w Londynie. W 2011 roku Victoria zdobyła prestiżową nagrodę British Fashion Award w kategorii projektant roku.

Jak ona to robi?

Każdy dzień Victoria zaczyna od zalogowania się na popularnym portalu społecznościowym. Dzieli się z internautami wspomnieniami ulubionej zabawki z dzieciństwa albo zamieszcza fotkę śliniaczka córeczki z napisem "Mój tata jest fajniejszy od twojego".

Ale pod pozorem pokazywania codziennego życia, "Posh" (czyli "Elegantka" - bo pod takim pseudonimem występowała w Spice Girls), świadomie i konsekwentnie promuje rodzinny biznes.

Czasami dotyczy to najnowszej kolekcji jej sukienek, czasami reklamy, w której właśnie wystąpił David. Prywatne życie przeplata się z zawodowym. Każdego dnia jej wpisy śledzą blisko 4 mln internautów.

David i dzieciaki

Jednak w tym świecie rządzonym przez pieniądz, udało się Victorii zachować najważniejsze - małżeństwo. Bo to dzięki jej determinacji rodzina wciąż jest razem.

Tuż przed 10. rocznicą ślubu dowiedziała się z mediów, że David ją zdradza. Schowała wtedy dumę do kieszeni i murem stanęła za mężem. Kryzys został zażegnany, a na świecie pojawiło się czwarte dziecko pary, upragniona córeczka.

Dzisiaj są silniejsi niż kiedykolwiek. Dlatego Victorii bardzo zależy, żeby kolejną rocznicę uczcić odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Podobno już wszystko zaplanowała, łącznie z miejscem - ma to być w ich rezydencji w Malibu.

Możliwe, że tego samego dnia odbędzie się też chrzest małej Harper, która 10 lipca kończy roczek. Pozostaje tylko życzyć Beckhamom kolejnych równie "pechowych" rocznic.

Marzena Juraczko

Teleświat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje