Reklama

Reklama

"Pakt milczenia": STRESZCZENIE

W Spenser Academy rozpoczyna się nowy rok szkolny. Studenci zorganizowali szaloną imprezę, aby uczcić koniec lata. Setki wirujących w tańcu ciał. Caleb Danvers (STEVEN STRAIT) i jego trzem kolegom zostaje przedstawiona atrakcyjna, nowa studentka Sarah Wenham (LAURA RAMSEY). Sarah poznaje także bardzo intrygującego studenta Chase Collinsa (SEBASTIAN STAN). Kiedy na imprezie pojawia się policja, aby rozproszyć zbyt dobrze bawiących się młodych ludzi, zostaje odkryte ciało jednego ze studentów, który zmarł z przedawkowania narkotyków. Dyrektor szkoły (KENNETH WALSH) podejrzewa, że w śmierć chłopca w jakiś sposób zaangażowani są Caleb i jego trzej przyjaciele.

Reklama

W międzyczasie Sarah, była uczennica publicznej szkoły w Bostonie, usiłuje dostosować się do życia w internacie elitarnej szkoły i nie może pozbyć się dziwnego uczucia, że ktoś - lub coś - obserwuje każdy jej ruch.

W szkole rośnie napięcie, kiedy Caleb i jego przyjaciele zaczynają nadużywać swojej mocy. Chociaż wydają się być zwykłymi nastolatkami, łączy ich niewypowiedziana więź. Nie tylko są potomkami rodzin, które osiedliły się w kolonii Ipswich w czasach, kiedy miały miejsce procesy czarownic z Salem, ale także odziedziczyli nadnaturalne moce swoich przodków. Ale ich zdolności do zmieniania kształtów, przeciwstawiania się przyciąganiu ziemskiemu i nadludzkiej mocy okazują się być okupione olbrzymim kosztem. Za każdym razem, kiedy synowie Ipswich używają swojej niezwykłej mocy, starzeją się przedwcześnie. Jednak pokusa jest silniejsza od nich i bardziej uzależniająca od narkotyków.

Co więcej, w chwili, kiedy każdy z chłopców skończy 18 lat, „odziedziczy” jeszcze bardziej potężną i uzależniającą moc.

Do urodzin Caleba zostało jeszcze tylko kilka dni, a jego matka Evelyn (WENDY CREWSON) przerażona jest wizją tego, że jej syn - podobnie jak jego ojciec - nie będzie w stanie oprzeć się pokusie używania mocy. Caleb zapewnia ją jednak, że będzie w stanie poradzić sobie z nowymi zdolnościami. Ale czy naprawdę? Co będzie jeśli będzie potrzebował mocy do walki ze złem, które zagraża wszystkiemu, co kiedykolwiek kochał?

materiały dystrybutora

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pakt milczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje