Reklama

Nowa sympatia Roberta Pattinsona

Wygląda na to, że Robert Pattinson pogodził się już z rozstaniem z Kristen Stewart. Na wspólne wakacje gwiazdor Hollywood zaprosił córkę innego aktora, Seana Penna, Dylan. Oboje polecą odpocząć na Hawaje.

Amerykańskie media podają, że inicjatywa wyszła od 27-letniego aktora, znanego przede wszystkim z serii "Zmierzch". Wypad ma być trzydniowy i bardzo luksusowy. Wszystko owiane jest tajemnicą.

Reklama

"Rob postanowił podarować Dylan wspólny wyjazd na Hawaje. Czas najwyższy zrobić kolejny krok w ich znajomości. Prywatnie spotykają się już od kilku miesięcy" - powiedział jeden ze znajomych.

Ostatnio jednak znowu spekulowano, czy Pattinson nie tęskni do Stewart. Podobno nawet się spotkali i aktor prosił ją o radę, dotyczącą jego dalszej kariery.

"Kristen jest nadal bardzo smutna i nie może przeżyć wiadomości, że Rob wybiera się na wakacje z inną kobietą. Zresztą widać gołym okiem, że oni nadal się kochają, ale nie wierzą w to, iż zdołają sobie znowu zaufać. Dlatego też ten wyjazd. On chce Dylan w trakcie tego wyjazdu lepiej poznać" - dodał znajomy.

Pattinson i Penn byli po raz pierwszy złapani przez paparazzich we wrześniu w hotelu w Hollywood. Od tamtego wydarzenia ich kontakty jeszcze bardziej się zbliżyły. Spędzają razem wolny czas, a ona też towarzyszy Pattinsonowi w różnych uroczystościach.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje