Reklama

Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

Przypomnijmy, że we wtorek, 15 października, na oficjalnej fan stronie Małgorzaty Kożuchowskiej na Facebooku pojawił się taki wpis: "No to ja już. O jednego przystojniaka do kochania na świecie więcej! Jestem szczęśliwa!!!".

Wiemy już, że Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartek Wróblewski powitali na świecie syna, który będzie nosił imiona Jan Franciszek.

W sobotę, 18 października, na profilu aktorki pojawił się kolejny wpis. Oto jego treść:

"Drodzy!

Wszędzie dobrze, ale w domu - wiadomo - najlepiej!

Odpoczywam, nabieram sił, choć jednocześnie... jestem też trochę zajęta. W tej akurat chwili, co poniektórzy śpią... wykorzystując ten moment, chciałabym podziękować Wam za wszystkie dowody sympatii i wsparcia: gratulacje, życzenia, sms-y, telefony, maile oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!

Reklama

Szczególne słowa podziękowania kieruję do lekarzy, pielęgniarek, położnych i całego personelu Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie Szpital Madalińskiego, a także do lekarzy i pracowników Instytutu Rodziny, także w Warszawie Instytut Rodziny! Z całego serca dziękuję za fachową opiekę, wsparcie i troskę!

Najbliższe tygodnie spędzę w gronie najbliższych, ale już pod koniec roku wracam na plan rodzinki.pl.

Trzymajcie kciuki, do zobaczenia!".

Szczęśliwym rodzicom serdeczne gratulujemy!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pierwsze dziecko | Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama