Reklama

Kulisy rozwodu Roberta Gonery

Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

Rozwód Karoliny i Roberta Gonerów był dla wszystkich znajomych pary wielkim zaskoczeniem. Uchodzili za dobre małżeństwo, mają dwóch synów: 8-letniego Teodora i 4-letniego Leonarda, wydawali się wieść szczęśliwe życie.

Reklama

W szczerym wywiadzie udzielonym właśnie jednemu z pism aktor przyznał, że w jego związku jednak już od dłuższego czasu nie układało się najlepiej.

- Przez ostatnie trzy lata żyłem samotnie. Przywykłem - powiedział.

Robert wyznał, że jego żona nie mogła się pogodzić z tym, że zbyt często nie ma go w domu. Mimo że próbował ratować swój związek z Karoliną, nie udało mu się.

- Był kryzys, którego moja żona nie dźwignęła... - pożalił się w wywiadzie.

Po prawie dziesięciu latach wspólnego życia ich małżeństwo zakończyło się rozwodem.

- Marzyłem o spokojnym życiu i spokojnym domu. Myślę, że popełniłem grzech wielkiej naiwności wierząc, że jest to możliwe - stwierdził.

Karolina i Robert Gonerowie rozstali się w zgodzie. Aktorowi bardzo na tym zależało, bo nie chciał, by złe wspomnienia z sali sądowej z czasem wyparły wspomnienia pięknych chwil, jakie przeżył u boku żony. Bał się też zranić synów, których bardzo kocha.

- Nie chcę tracić kontaktu z chłopcami, nie ma takiej ceny, która byłaby tego warta - powiedział.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje