Reklama

"Kochaj i tańcz": OPISY POSTACI

HANIA /Izabella Miko/

Świeżo upieczona absolwentka dziennikarstwa. Właśnie otrzymała swoje pierwsze, poważne zlecenie dla dużego magazynu "Colette". Ma przygotować reportaż o przygotowaniach do European Show Dance, które prowadzi światowej sławy tancerz Jan Kettler.

Hania jest osobą ciepłą, sympatyczną, błyskotliwą. Jej poukładany świat burzy nagłe pojawienie się ojca. Próbując uporządkować relacje z nim, Hania odkrywa magię tańca. Będzie też musiała zawalczyć z kiełkującym uczuciem do Wojtka - w końcu jest zaręczona ze Sławkiem.

Reklama

WOJTEK /Mateusz Damięcki/

Dwudziestokilkulatek, pomaga ojcu w prowadzeniu niewielkiej firmy budowlanej, pracuje nie tylko fizycznie, ale także umysłowo.

W głębi serca jest jednak buntownikiem, czarującym łobuzem, którego największą pasją jest taniec. Marzy, by stanowił nie tylko hobby, ale i zawód. Ma wielki talent, który dostrzeże także jego mistrz - Jan Kettler. W przeciwieństwie do ojca wierzy, że warto walczyć o spełnienie nawet najdzikszych marzeń, bo to one nadają smak życiu.

JAN KETTLER /Jacek Koman/

Ojciec Hani, mistrz tańca. Młodość spędził w Polsce, ale kiedy pojawiła się szansa na zagraniczne stypendium, wyjechał. Wybrał wielką karierę. Osiągnął wszystko, co możliwe w zawodzie tancerza. Wrócił do kraju, żeby poprowadzić treningi do European Show Dance i spróbować odzyskać to, co kiedyś stracił- rodzinę.

W pracy chłodny profesjonalista, który nie kieruje się sentymentami. Taniec jest dla niego najpiękniejszym sposobem wyrażania siebie, uczy nie tylko kroków, ale wyrażania emocji. Mimo tego, że nauczył się ukrywać emocje, nosi w głębi duszy poczucie smutku i wypalenia.

SŁAWEK /Wojciech Mecwaldowski/

Narzeczony Hani. Prowadzi własny gabinet dentystyczny. Sławek jest opiekuńczy, zaradny i? pedantyczny do bólu. Kocha Hanię, cieszy się,

że już wkrótce zostanie jego żoną. Wierzy, że tworzą dobraną parę. Zależy mu na stabilnej sytuacji rodzinnej. Oferuje Hani poczucie bezpieczeństwa. Może czasem za bardzo narzuca swoją wolę, ale ma dobre intencje.

BASIA /Katarzyna Figura/

Mama Hani. Bardzo atrakcyjna kobieta z wielką klasą. Po rozstaniu z Janem Kettlerem sama radziła sobie z wychowywaniem córki. Basia mieszka samotnie w pięknym domu na warszawskim Żoliborzu. Lubi zajmować się ogrodem, prowadzi spokojne życie dając prywatne lekcje języka francuskiego. Mimo tego, że spędziła życie w pojedynkę zna smak prawdziwej miłości i chciałaby, aby jej córka również doświadczyła prawdziwego uczucia.

MONIKA /Katarzyna Herman/

Zawodowa tancerka, przyjeżdża do Polski z Janem Kettlerem i swoją kilkuletnią córką Lolą. Monika jest profesjonalna, stanowcza, ale nie tak surowa jak Jan. Dyskretnie obserwując ludzi, dzięki wielkiej empatii, widzi więcej. Mistrzyni taktu, piękna, tajemnicza kobieta.

KRZYSZTOF /Krzysztof Globisz/

Ojciec Wojtka. Właściciel niewielkiej, rodzinnej firmy budowlanej. Uważa, że w życiu trzeba stąpać twardo po ziemi. Pod maską surowego człowieka, skrywa dobre serce. Poświęcił swoje pasje dla rodziny, jest przeciwieństwem Jana.

SYLWIA /Anna Bosak/

Partnerka taneczna Wojtka. Atrakcyjna, seksowna, umiejętnie wykorzystująca swoją urodę. Potrafi być uszczypliwa, walczyć ostro gdy tylko ktoś wejdzie jej w drogę. Taniec jest jej pasją, dla której może poświęcić wszystko. Jest nastawiona na wygraną i dąży do celu nie zważając na cenę, jaką przyjdzie jej za to zapłacić.

TOMEK /Mariusz Słupiński/

Brat Wojtka. Krew z krwi ojca, Krzysztofa. Dzieli z nim poglądy i życiową postawę. Nie rozumie Wojtka, traktując jego pasję jako rodzaj niezrozumiałej fanaberii.

REMIGIUSZ /Rafał Królikowski/

Redaktor naczelny magazynu "Colette". Bliski przyjaciel Sławka. Umożliwia Hani start w światku dziennikarskim, zlecając jej przygotowanie reportażu o przygotowaniach do European Show Dance. Wielbiciel psów i brydża.

KUBA, MARCIN, PLATON /Wojtek Solarz, Paweł Tomaszewski, Kuba Wesołowski/

Najlepsi przyjaciele Wojtka. Kuba ma kilkupokojowe mieszkanie, które dostał w spadku po babci. Jest "młodym rentierem" - żyje z podnajmowania pokoi studenciakom, sam się lansuje i bawi. Kuba jest typem chłopaka, na którego zawsze, pomimo jego pozornego życiowego luzu, Wojtek może liczyć. Podobnie jak na Platona i Marcina. Pierwszy to student filozofii, drugi to wieczny buntownik, który walczy o prawa zwierząt, kobiet, wolność Tybetu, etc. Razem tworzą nieocenioną grupę wsparcia Wojtka.

KASIA /Dominika Kluźniak/

Asystentka Sławka. Skrycie podkochuje się w szefie. Nie ma śmiałości wyznać ukochanemu uczucia wprost, wysyła więc mylne sygnały, które Sławek odbiera jako zainteresowanie Redaktorem.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Kochaj i tańcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL