Reklama

Kasia Cichopek urodziła córeczkę!

Katarzyna Cichopek po raz drugi została mamą! W poniedziałek, 16 grudnia, urodziła śliczną dziewczynkę. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wczoraj powitaliśmy na świecie naszą córkę - taki wpis znalazł się we wtorek na blogu, który aktorka prowadzi od kilku lat.

Kasia Cichopek, która 4 lata temu urodziła syna, nigdy nie kryła, że marzy o tym, by Adaś jak najszybciej przestał być jedynakiem.

Reklama

- Macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu - mówiła w wywiadach, dodając, że zanim została mamą, liczyła się dla niej głównie praca.

- Teraz najważniejszy jest czas, który mogę spędzić z synkiem. Wierzę, że wkrótce nasza rodzina znów się powiększy - wyznała tuż przed tym, jak okazało się, iż ponownie jest w ciąży.

Oczekiwanie na drugie dziecko nie przeszkodziło Kasi w pracy. Niemal do ostatniej chwili uczestniczyła w zdjęciach do "M jak miłość" i jeździła po Polsce z cyklem szkoleń "Mamy sexy mamy".

Aktorka i jej mąż Marcin Hakiel bardzo starannie przygotowywali się do powitania na świecie nowego i bardzo upragnionego członka rodziny. Tegoroczne Boże Narodzenie świętować będą we czwórkę... Chcą teraz spędzić jak najwięcej chwil z dziećmi i marzą, by były to chwile, których nie zakłócą im wszędobylscy paparazzi.

- To dla nas szczególny, rodzinny czas, dlatego prosimy o uszanowanie naszej prywatności - zaapelowali na blogu Kasi.

Na razie świeżo upieczeni rodzice nie zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej córeczki. Poinformowali jedynie, że Kasia i dziewczynka, która urodziła się w poniedziałek, czują się wspaniale, a Marcin nie może się już doczekać, kiedy obie wrócą do domu.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje