Reklama

Joanna Krupa planuje "ślub tysiąclecia"

Joanna Krupa wróciła w objęcia długoletniego partnera - impresario jednego z nocnych klubów na Florydzie - Romana Zago. Para, która rozstała się w listopadzie 2012 roku, planuje "ślub tysiąclecia".

33-letnia modelka pochwaliła się matrymonialnymi planami w rozmowie z gazetą "America's Star" zdradzając, że planowana ceremonia ślubna miałaby się odbyć we Włoszech, na Wybrzeżu Amalfitańskim. "To najbardziej romantyczne miejsce na Ziemi" - przyznała Polka.

Reklama

Krupa dodała, że w planie jest występ wielkiej orkiestry oraz efektowny pokaz sztucznych ogni. "Ten ślub uszczęśliwi nasze rodziny... To będzie ślub tysiąclecia" - zapewnia gwiazda.

Wybranek Krupy, Roman Zago, zdradził w niedawnym wywiadzie dla Access Hollywood Live, że zanim ustalona zostanie data ślubu, para musi ustalić warunki przedmałżeńskiej umowy. Joanna Krupa wie, czego żądać od przyszłego męża. "Zażądała tego w kontrakcie... Powiedziała, że w przedmałżeńskiej umowie musi się znaleźć słowo 'seks' - przynajmniej dwa lub trzy razy w tygodniu" - ujawnił Zago.

Przypomnijmy, że para rozstała się w listopadzie 2012. Polska gwiazda uzasadniła rozstanie brakiem zaangażowania swego ukochanego dodając, że ostatnie miesiące w ich związku przypominały "jedną wielką bitwę". "Miałam już tego po dziurki w nosie" - przyznała Krupa w rozmowie z magazynem "America's In Touch".

Polska celebrytka powiedziała, że ma świadomość, iż Zago "kocha ją na zabój". "Chce być ze mną, jest jednak coś, co powstrzymuje go przed 100-procentowym zaangażowaniem. Byliśmy razem ponad pięć lat a do tej pory nie ustaliliśmy daty ślubu... Nic nie wskazywało na to, aby miało się to zmienić" - gorzko skonstatowała Krupa.

Trochę inną wersję wydarzeń przedstawił wtedy Roman Zago twierdząc, że powodem rozstania był napięty grafik jego narzeczonej. "Nie wiem, czy to definitywny koniec, ale jestem nieźle wkurzony. Ona ciągle tylko lata po świecie. Nie ma mowy, by ktokolwiek mógł przy niej wytrzymać przy takim trybie życia. To jej decyzja" - pożalił się Zago.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje