Reklama

Reklama

"Jeszcze większe dzieci": BOHATEROWIE

ADAM SANDLER powraca na ekran jako Lenny Feder. Jego ostatnia podróż do rodzinnego miasta i spotkanie ze starymi przyjaciółmi otworzyły mu oczy na to, co tak naprawdę jest w życiu ważne. To lekcja, której nie zapomniał. "Lenny rzucił pracę agenta w Hollywood i przeprowadził się z rodziną w strony, w których spędził dzieciństwo," wyjaśnia reżyser. "Chce, aby dzieci dorastały w normalnym, spokojnym środowisku, a nie w pełnym szaleństw Hollywood."

KEVIN JAMES wciela się w postać Erica Lamonsoffa, który w nowym filmie musi stawić czoła swoim lękom. "Jedną z rzeczy, o których opowiada film jest ponowne przeżywanie młodości przez ludzi, którzy teraz muszą stawić czoła problemom dorosłego życia i zająć się tym, co w młodości zupełnie ich nie interesowało," mówi James. "Eric to facet, który nigdy nie ryzykował, kiedy więc pojawia się wyzwanie, zostaje zmuszony do zmierzenia się z lękami młodości... lub pójścia na kolację. W każdym razie musi wybrać jedno z dwojga."

Reklama

CHRIS ROCK to Kurt McKenzie. W pierwszym filmie mąż zajmujący się domem, teraz decyduje się wrócić do pracy. "Zajmuje się awariami kablówek, ale - jak wszyscy technicy - właśnie znalazł sposób, aby jak najmniej się napracować," wyjaśnia Rock. "Wyznacza klientom termin wizyty - powiedzmy między południem a szesnastą - przychodzi, czeka chwilę, puka - brak odpowiedzi i karteczka w drzwiach wyznaczająca ponowne spotkanie."

Bohater DAVIDA SPADE, Marcus Higgins "Odkrywa w pierwszym filmie, że kawalerskie życie, którego tak pragnął wcale nie jest tak spełnione, jak to będące udziałem jego przyjaciół. I nawet mimo tego, że wydają się być uziemieni przez żony i dzieci," mówi Spade. "W najnowszym filmie, Marcus dowiaduje się, że ma syna, o którego istnieniu nie miał pojęcia, a który właśnie przyjeżdża, aby spędzić trochę czasu z ojcem. Dzieciak ma już prawie 18 lat, jest wielki i ma wielki żal do ojca."

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Jeszcze większe dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy