Reklama

Reklama

Heidi Klum prezentuje opaleniznę

Niemiecka supermodelka dzieli się ze swymi fanami wakacyjnymi zdjęciami. Na Twitterze gwiazda umieściła właśnie fotkę z Karaibów, na którym podziwiać możemy jej... spaloną słońcem pupę.

Heidi Klum spędza wakacje na Karaibach wspólnie z partnerem i bodyguardem w jednej osobie Martin Kristen oraz czwórką dzieci.

Okazuje się jednak, że niemiecka piękność nie zna umiaru jeśli idzie o słoneczne kąpiele, o czym najdobitniej świadczy jej najnowsza wakacyjna fotka. Zdjęcie, które Klum upubliczniła na swym Twitterze, nie pozostawia wątpliwości, że w ciągu najbliższych dni modelka będzie miała problemy z siedzeniem, a miejscowi sklepikarze już cieszą się, że wyprzedadzą wszystkie zapasy jogurtu.

O tym, że będą to bolesne wakacje, najlepiej zaświadcza podpis, jaki Klum umieściła pod zdjęciem. "Ouch" nie wymaga chyba tłumaczenia na język polski.

Reklama

Przypomnijmy, że 40-letnia modelka kilka dni temu trafiła na czołówki niemieckich portali po tym, jak zażądała ośmiu milionów euro za prowadzenie kolejnej, dziewiątej już edycji niemieckiej wersji "Top Model". Dodatkowo Klum zażądała zmianę daty realizacji programu - na październik, a nie jak planowano w grudniu. Wszystko dlatego, że gwiazda związała się już kontraktami z amerykańską telewizją na bycie jurorką w "America's got Talent" i "Project Runway".

W niemieckim programie bardzo często jest osobą najmocniej krytykującą, nie wybiera w słowach i często przez to doprowadza uczestniczki do łez.

"Nie mam żadnego problemu z tym, żeby powiedzieć prawdę. Jeśli ktoś je cztery pączki w tygodniu, a do tego za dużo chleba i ciasta, a ciało i skóra przez to cierpią, to wtedy muszę powiedzieć, że nie jest odpowiednią osobą do pracy modelki" - tłumaczyła.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje