Reklama

Gwiazdor "Titanika" gejem

Victor Garber, gwiazda takich filmów jak "Titanic", "Legalna blondynka", "Argo" czy serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" wyznał, że jest homoseksualistą. Coming out aktora nastąpił dzień po tym, jak Jodie Foster podczas uroczystej gali wręczania Złotych Globów przyznała, że jest lesbijką.

Aktor potwierdził, iż żyje razem ze swoim partnerem podczas wywiadu dla serwisu Greg In Hollywood.

Reklama

Zapytany o wpis na jego stronie w Wikipedii mówiący o tym, że mieszka razem z Rainerem Andreesenem w Nowym Jorku odparł: "Przeważnie o tym nie mówię, ale wszyscy już wiedzą. Będzie towarzyszył mi podczas ceremonii wręczania Nagród Gildii Aktorów Ekranowych.

Pomimo stosunkowo niepozornej aparycji Garber odniósł spory sukces zarówno na małym jak i na wielkim ekranie. Ostatnio mogliśmy podziwiać go na ekranach kin w triumfującym na rozdaniu Złotych Globów obrazie "Operacja Argo" Bena Afflecka, gdzie wcieliłsię w postać kanadyjskiego ambasadora w Iranie, natomiast na ekranie telewizyjnym występuje w serialu "Deception".

Czyżby był to początek fali "wychodzenia z szafy" w Hollywood? Pozostaje nam tylko zastanawiać się, kto będzie następny.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Victor Garber | plotki z życia gwiazd | Argo | Jodie Foster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje