Reklama

Eva Mendes w ciąży z Ryanem Goslingiem

Zagraniczne media donoszą, że Eva Mendes jest w 7. miesiącu ciąży z Ryanem Goslingiem!

Para spotyka się ze sobą od sierpnia 2011 roku. Aktorzy poznali się na planie filmu "Drugie oblicze".

Reklama

40-letnia Mendes i jej o 7 lat młodszy partner bardzo dobrze strzegą swojej prywatności. W ciągu ostatniego roku krążyły plotki o kryzysie w ich związku, jednak żadna z nich nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości.

Portale, które podały informacje o ciąży twierdzą, że Eva Mendes jest gotowa do macierzyństwa i czuje się szczęśliwa w błogosławionym stanie.

Tymczasem jeszcze pięć miesięcy temu Mendes dementowała plotki o swojej ciąży w programie Ellen DeGeneres. "Te informacje są niedorzeczne. Wzięły się stąd, że nie chciałam przejść przez skanery na lotnisku. Przez nie widać cię całkiem nagą" - śmiała się aktorka.

"Dodatkowo jest jeszcze aspekt promieniowania. Dlatego zawsze proszę o indywidualne przejście. Nie jestem w ciąży" - upierała się gwiazda, zapytana o to wprost przez prowadzącą.

Czy dziecko skłoni parę do wzięcia ślubu? Podobno Gosling póki co nie ma tego w planach, z kolei piękna aktorka wierzy, że ślub jest potrzebny, aby ich życie nabrało pełni.

Złośliwi twierdzą, że Mendes zależy na tym, by na dobre usidlić najprzystojniejszego mężczyznę Hollywood.

Mendes wcześniej spotykała się z filmowcem George'em Augusto, natomiast Gosling umawiał się m.in. z poznaną na planie "Pamiętnika" Rachel McAdams, a także ze sporo starszą Sandrą Bulock.

źródło: Agencja TVN/x-news

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje