Reklama

Cruise wrócił do pracy po rozwodzie

Amerykański aktor Tom Cruise wrócił już do pracy po ustaleniu warunków rozwodu ze swą żoną, Katie Holmes. Gwiazdor został przyłapany przez fotografów, gdy dojeżdżał na plan swego najnowszego filmu "Oblivion".

Jego obecność na planie potwierdzili również przedstawiciele producenta filmu. Przekazali oni, że gwiazdor pojawił się wśród ekipy filmowej i spędzi kolejne kilka dni na planie "Oblivion". Katie Holmes przebywa natomiast wraz z córką w Nowym Jorku.

Reklama

W poniedziałek, 10 lipca, Cruise i Holmes w Nowym podpisali w Nowym Jorku warunki ugody rozwodowej. Na jej podstawie to Katie będzie głównym prawnym opiekunem ich córki, Suri.

Choć początkowo aktorka walczyła o prawo do wyłącznego sprawowania opieki nad Suri, to ten obrót spraw jest dla niej korzystny. Oznacza bowiem, że będzie mogła zamieszkać z dziewczynką w Nowym Jorku.

Tom uzyskał prawo do odwiedzić dziecka, ale w określonym przez sąd czasie. Podczas każdej takiej wizyty obecna ma być Katie. Dodatkowo Cruise będzie mógł również zabierać Suri do Los Angeles.

Na krótko przed podpisaniem ugody para wystosowała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że dla każdego z nich najważniejsze jest dobro córki.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje