Reklama

Córka Zamachowskiego napisała list do macochy

"Nie jesteśmy żadną patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny" - To tylko fragment obszernego listu, jaki w ubiegłym tygodniu w imieniu swoim i młodszego rodzeństwa napisała 19-letnia Maria, córka Zamachowskiego.

"Moniko, Jestem zmuszona wreszcie zareagować na Twoje publiczne wypowiedzi. Gdyby te wypowiedzi m.in. ta sprzed dwóch dni w gazecie 'Viva' dotyczyły tylko Ciebie i Twojego szczęśliwego małżeństwa, nie miałabym nic do powiedzenia. Jednak Ty nierozważnie, już któryś raz wypowiadasz się na temat nasz - mnie i mojego rodzeństwa oraz naszej mamy. Nie wiem kto dał Ci prawo i pozwolenie na wspominanie o nas w swoich wywiadach. Co więcej, informacje, które podajesz są nieprawdziwe, dobrze wiem o tym ja i dobrze wiesz o tym ty. Chce tutaj, publicznie zaznaczyć, że nie prawda jest ze 'dzieci Zbyszka nie maja zgody na kontakty ze mną'" - napisała Maria Zamachowska [pisownia oryginalna - przyp. red.].

Reklama

źródło: TVN / x-media

Córka Zamachowskiego zareagowała w ten sposób na wywiad Moniki Zamachowskiej dla "Vivy!".

Żona aktora mówiła w nim o rzekomym zakazie spotykania się z jego dziećmi. Te najwidoczniej miały już dość czytania o sobie i porannym seksie ich ojca z nową partnerką.

"To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny. Wreszcie chce Cie poprosić żebyś nie robiła publicznie z naszej mamy tyrana, który zniszczył psychikę Twojego nowego męża a nam nie pozwala się z Tobą widywać. Po co Ci to? Kończąc już ta wypowiedz, następnym razem jak będziesz miała potrzebę opowiedzenia o sobie jakiejś ambitnej gazecie, skup się proszę na swoim życiu, swoich dzieciach, swojej matce i jak to potrafisz robić najlepiej - na sobie" - kontynuowała córka aktora.

Ciekawe jaka będzie odpowiedź Moniki? Czy zareaguje na portalu społecznościowym, czy może załatwi sprawę w cztery oczy?

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje