Reklama

Reklama

Co łączy Adamczyka i Rosati?

Informacje o tym, że Piotr Adamczyk i Weronika Rosati być może są parą, zaskoczyły wszystkich. Aktorzy jednak ewidentnie coś do siebie czują i są na to dowody!

Para poznała się na planie serialu "Piąty stadion". Podobno Adamczyk był zauroczony koleżanką. Po kilku rozmowach między zdjęciami zdecydowali się na spotkanie po pracy. I na jednej kawie się nie skończyło...

Bliższa znajomość trwa już kilka tygodni, ale trudno było w nią uwierzyć, przynajmniej dopóki magazyn "Show" nie opublikował zdjęć pary. Widać na nich Weronikę i Piotra w czasie obiadu z przyjaciółmi i w kolejce do kas kina. Uśmiechnięci, zadowoleni, szczęśliwi - aż miło popatrzeć!

Jeśli jednak kogoś nie przekonały zdjęcia paparazzi, to musiał się poddać wobec ostatnich doniesień mediów. Piotr jechał do Zamościa na plan filmu "Wkręceni". Była deszczowa noc i na zakręcie samochód prowadzony przez aktora zjechał do rowu. Auto ucierpiało, ale pasażerom nic poważnego się nie stało. Przy okazji wszyscy dowiedzieli się, że aktorowi towarzyszyła w tej podróży Weronika. Chociaż nie występuje w tym filmie!

Reklama

Tak się jednak składa, że aktorka akurat ma dużo zdjęć w Polsce (do "Hotelu 52" i filmu Krzysztofa Zanussiego), może więc wiele czasu spędzać z Piotrem. Czy to przelotna znajomość, czy coś poważnego? Przekonamy się wkrótce...

MD

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje