Reklama

"Brzydka prawda": KOBIETY KONTRA MĘŻCZYŹNI

Od wieków wielcy myśliciele niejednokrotnie zastanawiali się nad ogromną przepaścią istniejącą pomiędzy męskim i damskim postrzeganiem świata oraz możliwością 'pojednania' obu stron.

Dla Mike'a Chadway'a, nowego korespondenta śniadaniowej telewizji Sacramento, odpowiedź jest prosta - nie czarujmy się. Oczywiście zakopanie topora wojennego jest możliwe? ale głównie w łóżku i tylko wtedy, kiedy kobiety zrozumieją ostatecznie, że faceci są nieskomplikowanymi samcami z grupy naczelnych, które potrzebują ciągłego pobudzenia.

Reklama

Ryzykowne teorie Mike'a okazują się być bardzo chwytliwe i wkrótce podbijają rankingi oglądalności. Z drugiej strony burzą krew producentki programu Abby Richter, kobiety, której stanowisko na 'te sprawy' jest całkowicie odmienne. W idealistycznym świecie Abby, prawdziwa miłość to podstawa wszystkiego, a jej własne działania zmierzają w kierunku znalezienia faceta, który kieruje się przede wszystkim sercem. Abby gotowa jest udowodnić Mike'owi, że taka romantyczna wizja związku, w której rycerze na białym koniu odnajdują w końcu swoje wybranki rzeczywiście istnieje i ma rację bytu nawet w naszym świecie.

Czyż jednak prawda nie leży, jak to zwykle bywa, po środku? Czy reprezentowane przez Abby i Mike'a wizje świata dadzą się połączyć? Takie zabawnie prowokacyjne pytania stawiają sobie twórcy komedii "Brzydka prawda" na czele z reżyserem Robertem Luketic'em ("21" , "Sposób na teściową" /Monster-In-Law/, "Legalna blondynka" /Legally Blonde/).

Jak mówi Luketic: "Myślę, że wszyscy powoli zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że mężczyźni i kobiety są po prostu nieco inaczej skonstruowani. Takie spojrzenie daje dużo swobody, szczególnie z punktu widzenia twórcy filmu, który w sposób szczery i uczciwy, a jednocześnie ogromnie zabawny może pokazać co tak naprawdę nas dzieli, a co z wielką siłą łączy. Niewątpliwie, wszyscy jesteśmy równi, jednak brzydka prawda polega na tym, że są rzeczy, których mężczyźni potrzebują bardziej, jak również te, które są ważniejsze dla kobiet. Czasami te priorytety stoją za sobą w sprzeczności, a jednak ... to właśnie różnice sprawiają, że związki są tak ekscytujące i piękne. W naszym projekcie filmowym podoba mi się to, że możemy na chwilę się wyluzować i popatrzeć na sprawy męsko-damskie z przymrużeniem oka. Koniec końców, kiedy odrzucimy wszystkie przesądy i gierki, zarówno mężczyźni, jak i kobiety zakochują się w sobie mimo wszystko."

materiały dystrybutora

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brzydka prawda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje