Reklama

Anna Mucha: Co jej opadło po ciąży?

W najbliższym odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" na kanale Polsat Cafe prowadzący program Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków pochwalą strój Anny Muchy.

"Anna zawsze pokazuje swoje atuty - nogi a zakrywa to co trzeba zakryć. Niby nic się nie dzieje w tej stylizacji - czarna marynarka, czarny top, szorty - nic nie wygląda wulgarnie a jest świetnie poprowadzona stylizacji i kariera" - stwierdzą z uznaniem eksperci. Specjalnemu wysłannikowi programu Jarkowi Szado aktorka opowiedziała też, co "jej spadło, obniżyło się po dzieciach"...

Reklama


Przypomnijmy, że aktorka zakończyła właśnie urlop macierzyński i wróciła do pracy.

- Kobieta może zmieniać mały świat, uśmiechając się do innych ludzi. Może zmieniać świat, rodząc dzieci. Może iść na barykady i prowadzić lud na barykady. Co się komu podoba - mówiła agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka jest zdania, że każda kobieta zasługuje na to, aby po urodzeniu dziecka mieć możliwości dalszego rozwoju i pracy. Przyznaje, że sama może liczyć na pomoc ze strony swoich pracodawców. Według niej przedszkola przy zakładach pracy to świetne rozwiązanie i komfort dla matek.

- Każdy z nas zasługuje na to, żeby jak najgodniej funkcjonować, dlaczego mielibyśmy sobie tego odmawiać - kończy.

Aktorka razem z partnerem Marcelem Sorą ma dwójkę dzieci: 2-letnią córeczkę Stefanię i 4-miesięcznego synka Teodora.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje