Reklama

Anna Gzyra już po ślubie

Piękna sukienka i długi welon, w dłoniach bukiet róż - o takiej ślubnej stylizacji Anna Gzyra marzyła od dawna. I właśnie 14 sierpnia, nietypowo, bo w czwartek, jej marzenia się spełniły.

Aktorka wzięła ślub z Kubą Augustynowiczem w kościele św. Anny w Warszawie. Długi welon niosła 4-letnia córeczka aktorki, Helenka.

Panna młoda miała na sobie sukienkę Royal Splendor, która została uszyła według projektu Ani. "Zawsze marzyłam, że będzie to sukienka księżniczki. Szycie jej zajęło 6 miesięcy" - zdradziła aktorka.

"Znalazłyśmy z projektantką wspólny język. Nie byłam nakłaniana do włożenia czegoś, co mi się nie podoba, ale jest akurat modne. Wybrałyśmy kreację, w której wyglądam super. Suknia ma dużo koronek i będzie elegancka, ale dość ozdobna" - Gzyra zapowiadała kilka miesięcy temu w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Reklama

Narzeczony Ani jest pracownikiem banku, a poznali się półtora roku temu.

Anna Gzyra jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Występuje w teatrze, ma na swoim koncie role w takich filmach, jak "Jutro idziemy do kina" czy "Popiełuszko. Wolność jest w nas" oraz serialach "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Przyjaciółki" i "Hotel 52".

Aktorka od trzech lat samotnie wychowywała córkę Helenkę. Z ojcem dziewczynki rozstała się wkrótce po narodzinach dziecka. Później aktorka długo nie chciała wiązać się z nikim, skupiając się na pracy i wychowywaniu córki. Kilka miesięcy temu gwiazda TVP ogłosiła, że wychodzi za mąż.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy