Reklama

Anna Głogowska: Została sama z córką?

Krążą plotki, że źle się dzieje w związku gwiazdy z Piotrem Gąsowskim. Podobno gospodyni "Tańca z gwiazdami" wyprowadziła się od partnera.

Poznali się w 2005 roku podczas 2. edycji "Tańca z gwiazdami". Dwa lata później przyszła na świat ich córka Julia. Miłość między nimi nie wybuchła nagle.

Reklama

- Broniłem się przed tym uczuciem. Już widziałem te kiczowate tytuły: Połączył ich taniec! Brrr! - wyznał Piotr Gąsowski.

Nigdy jednak nie zaprzeczali, że tworzą nietypową parę. - Jesteśmy dwiema bardzo silnymi osobowościami i wiele musieliśmy się od siebie nauczyć - mówiła Anna Głogowska.

Jej słowa potwierdził o 14 lat starszy ukochany: - Nasz związek przypomina tango połączone z paso doble. Bo tango jest namiętne i miłosne, a paso doble jest walką. Między nami cały czas jest rywalizacja. Myślę, że Ania ma jeszcze więcej poczucia niezależności niż ja.

Wygląda na to, że tancerka właśnie udowodniła tezę Piotra Gąsowskiego. Podobno kilka miesięcy temu spakowała swoje rzeczy i wraz z córeczką wyprowadziła się od partnera, na którego ostatnio zupełnie nie mogła liczyć.

Tej wiosny oboje byli bardzo zapracowani. Ona prowadziła "Taniec z gwiazdami", a on był gospodarzem show "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć nietrudno odnieść wrażenie, że to właśnie Anna Głogowska zaczyna wyrastać na najjaśniejszą gwiazdę Polsatu. Może więc kością niezgody była jednak męska zazdrość o karierę i sławę?

MP

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje