Reklama

Anna Dereszowska: Jednak rozstanie

Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Trzeba tylko wiedzieć jak radzić sobie z tymi gorszymi momentami. Niestety w dzisiejszych czasach pary bardzo często rozchodzą się zamiast spróbować pokonać kryzys.

Anna Dereszowska (32 l.) i Piotr Grabowski (45 l.) jakiś czas temu przeżywali trudny czas. Podjęli jednak walkę o swój związek. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich strategia przetrwania nie przyniosła oczekiwanych rezultatów...

Reklama

Ich związek nigdy nie należał do najłatwiejszych. Wywołali burzę, gdy tylko zaczęli się ze sobą spotykać. Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Pan Piotr dla nowej miłości zostawił żonę Martę Konarską i dwoje dzieci w Krakowie. Przeprowadził się do Warszawy. Zaczęli z Anną wspólne życie. - Nie mogliśmy przejść obok tego uczucia obojętnie - mówili o tej miłości sami zainteresowani.

Stali się najgorętszą parą 2007 roku. Emocje wokół nich sięgnęły zenitu, gdy wyszło na jaw, że pani Anna jest w ciąży. Uchodzili wtedy za związek idealny... Ale z czasem i u nich pojawiły się problemy. Coraz rzadziej zaczęli wychodzić razem. W środowisku mówiono, że oddalili się od siebie przez nadmiar obowiązków. Sytuacji nie polepszyła informacja o romansie pani Anny... Jednak wszystko ucichło. Para ucięła bowiem wszelkie spekulacje pokazując się razem.

Wydawało się, że wszystko co najgorsze, jest już za nimi. Niestety, niedawno paparazzi przyłapali pana Piotra w czułych uściskach z pewną tajemniczą blondynką. Aż trudno uwierzyć w tak banalny koniec naprawdę niebanalnej miłości...

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje