Reklama

Reklama

"Alvin i wiewiórki 2": BOHATEROWIE

ALVIN kocha być w centrum uwagi. Jego wygłupy sprawiają, że po paryskim koncercie Dave ląduje w szpitalu. Rozzłoszczony opiekun nakazuje wiewiórkom przerwać karierę i wrócić do szkoły. Alvin staje się przywódcą i jest gotowy na wszystko, byleby zostać gwiazdą szkoły - dołącza nawet do drużyny futbolowej.

Taki obrót spraw nie podoba się Szymonowi i Teodorowi, a największe rozczarowanie przychodzi podczas konkursu śpiewu, na którym chłopcy występują przeciw dziewczętom?

SZYMON jest najmądrzejszy z trójki braci i powrót do szkoły oznacza dla niego stawienie czoła osiłkom, które go wyśmiewają i wyzywają od kujonów. Kiedy Alvin wstępuje do drużyny futbolowej, między braćmi rodzi się konflikt?

Reklama

TEODOR - ten uroczy. Kochany, miły, wrażliwy i niestety naiwny (całkowite przeciwieństwo Alvina). Tęskni za Dave'em, a jego nieudolne próby zaprzyjaźnienia się z Tobym wypadają komicznie. Kiedy zrezygnowany ucieka z domu, jego bracia i Toby uświadamiają sobie co tak naprawdę jest ważne.

ŻANETA jest inteligentna i trzeźwo myśląca. Uwielbia śpiewać, ale bycie gwiazdą nie jest dla niej najważniejsze. Wymarzona dziewczyna dla Szymona - pod warunkiem, że dziewczyny i ich menadżer, Ian Hawke, przestaną rywalizować z chłopakami.

ELEONORA to słodka i kochająca życie istotka. Pragnie, by zespół odniósł sukces, ale nieoczekiwany obrót spraw stawia wielką karierę pod znakiem zapytania...

BRITTANY jest liderką zespołu uwielbiającą bycie w centrum uwagi. Ma piękny głos, którym zachwyca się menadżer Ian Hawke. Ciągle spiera się z Alvinem, ale jak mówi przysłowie - kto się czubi, ten się lubi.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Alvin i wiewiórki 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje