Skazany na śmierć sezon 1: dysk 3

Skazany na śmierć sezon 1: dysk 3
Tytuł oryginału
Prison Break Season 1: Disc 3
Gatunek
serial telewizyjny
Obsada
, , więcej
Produkcja
USA (2005)
Premiery
DVD 14 kwietnia 2007
Dystrybucja
DVD - Imperial
Czas trwania
170 min
Wersje
2D
4,0
Oceń
Głosy
183

O filmie

"Uzbrojony" w specjalny tatuaż i niezwykle misterny plan ucieczki, Michael, powoduje własne uwięzienie i rozpoczyna się wyścig z czasem. Teraz potrzebuje całej swojej przebiegłości, odwagi i szczęścia? a także pomocy jednego spośród najbardziej okrutnych i niebezpiecznych więźniów. Odcinek 9 (TWEENER - 42:11)
Obawiając się o życie syna, Lincoln pragnie wydostać się z więzienia za wszelką cenę. Michael musi podjąć trudną decyzję, a zboczony T-Bag pastwi się nad młodym współwięźniem. Odcinek 10 (SLEIGHT OF HAND - 42:11)
By móc kontynuować przygotowania do ucieczki, Michael jest zmuszony ujawnić miejsce ukrycia Fibonnaciego. - niewinnego człowieka, którego chce dopaść mafia. Tymczasem Kellerman i Hale otrzymują nieproszoną pomoc w swych poszukiwaniach L.J'a. Odcinek 11 (AND THEN THERE WERE 7 - 41:57)
Wszyscy, a zwłaszcza Sara są zaszokowani, gdy do Michaela przybywa żona z małżeńską wizytą, przynosząc ze sobą istotny dla planów ucieczki szczegół. Odcinek 12 (ODD MAN OUT - 41:26)
Moment ucieczki się zbliża i grupa musi zredukować o jednego swoją liczebność. Pada na T-Baga, ten jednak ma zupełnie inny pomysł. Tymczasem Veronica, Nick i L.J. ciągle uciekają walcząc o życie.

Obsada

Wiadomości

Najlepsze tematy